Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Auta rozpadły się na kawałki. 17-latka zabrała karetka

› Wypadki 9 miesięcy temu    22.10.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ziółkowo. Po wyglądzie aż trudno uwierzyć, że kierujący byli w stanie sami opuścić pojazdyZiółkowo. Po wyglądzie aż trudno uwierzyć, że kierujący byli w stanie sami opuścić pojazdy fot. Bogdan Bujak

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około godziny 15.30 na skrzyżowaniu dróg Ziółkowo-Domachowo-Bodzewo. Zderzyły się tam dwa samochody osobowy, którymi jechały dwie osoby.

Z nieoficjalnych ustaleń wiemy, że kobieta kierująca fiatem tipo jechała przez Ziółkowo od strony Krajewic. Prawdopodobnie nie zatrzymała się na STOP-ie wjeżdżająca na skrzyżowanie. W tym momencie od strony Bodzewka nadjeżdżało inne auto marki Microcar M.Go HIGHLAND.

- Kierująca fiatem tipo uderzyła w samochód, którym podróżował 17-latek. W skutek tego zdarzenia odniósł on obrażenia, został zabrany do szpitala - relacjonuje aspirant sztabowy Wojciech Idkowiak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gostyniu.

W momencie przyjazdu strażaków obydwoje uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza swoimi pojazdami.

Z relacji świadków wynika, że kierująca fiatem po wyjściu ze swojego auta udzielała 17-latkowi pierwszej pomocy. Chłopak był przytomny, sam opuścił pojazd. Kobieta pozostała na miejscu zdarzenia. Sprawę bada policja.

Czytaj również: burmistrz odwołał komendanta

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Xxx
  9 miesięcy temu 2
  Nie potrafi jeździć to to ppwinns mieć zakaz dalszej jazdy!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 66
  9 miesięcy temu 1
  O QQrydza
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji