Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Auto wpadło w poślizg, a później do rowu

› Wypadki 6 miesięcy temu    20.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Pępowo. W Gębicach dziś rano auto wpadło do rowuPępowo. W Gębicach dziś rano auto wpadło do rowu fot. OSP Krobia

Niefortunny poranek dla kierowcy samochodu osobowego. Na drodze powiatowej Krobia - Gębice, już w gminie Pępowo, dziś rano auto wpadło w poślizg, po czym zjechało na pobocze i znalazło się w rowie.

O zdarzeniu straż pożarna została poinformowana ok. godz. 6.50. Wiadomo było, że samochodem podróżował tylko kierowca, który został poszkodowany.

Do wypadku zadysponowano dwa zastępy JRG Gostyń i zastęp OSP Krobia. Po przyjeździe strażaków okazało się, że zespół ratownictwa medycznego jest już na miejscu i zajął się poszkodowanym, udzielając mu fachowej pomocy medycznej. Ostatecznie stwierdzono, że kierowca nie zostanie przewieziony do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączono przede wszystkim akumulator w samochodzie, usunięto resztki powypadkowe z jezdni. Strażacy kierowali też ruchem.

Do bazy jednostki wróciły mniej więcej po 40 minutach.

Gostyńska policja ustala okoliczności zdarzenia. 

Więcej informacji jeszcze dziś na portalu gostynska.pl

TUTAJ o wczorajszym zdarzeniu na drodze wojewódzkiej 434, w okolicach Krobi

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!