Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Będą gigantyczne korki w mieście?

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.01.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 5 / 80%
A A A
Zajęto jeden z pasów drogowych na pl. Karola Marcinkowskiego w Gostyniu. Po południu mogą się tworzyć w mieście gigantyczne korkiZajęto jeden z pasów drogowych na pl. Karola Marcinkowskiego w Gostyniu. Po południu mogą się tworzyć w mieście gigantyczne korki fot. A. Fajczyk

Utrudnienia w ruchu dla kierowców, przejeżdżających przez Plac Karola Marcinkowskiego w Gostyniu.

Na odcinku drogi, prowadzącym do skrzyżowania z ul. Fabryczną (w pobliżu marketu Netto), zajęto jeden pas drogowy. Po południu, w godzinach „szczytu” na jednej z głównych „krzyżówek” w mieście (a także na ul. Kolejowej) mogą się tworzyć długie korki.

O kolejnym rondzie w Gostyniu - KLIK

W jezdni, przy jednej z kamienic powstała ogromna dziura, piesi nie mogą też przejść chodnikiem. - Aż strach tu się poruszać - mówią.

Co jest przyczyną utrudnień w ruchu? - Zakładamy przyłącze kanalizacji sanitarnej oraz przyłącze wody do myjni samochodowej, znajdujacej się z tyłu budynku - informowali pracownicy firmy wod.-kan. Roboty potrwają dziś na pewno do godz. 17.00. Jak obiecują fachowcy, jutro pas drogowy ma już być przejezdny.

Dlaczego myśliwi rezygnują z polowań na dziki? KLIK

+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!