Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Będą mieli drogę z kostki

› Aktualności ponad rok temu    11.04.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ulica W. Modlibowskiej zyska nową jezdnię wraz z chodnikiem o długości 540 m, z nawierzchnią z kostki betonowejUlica W. Modlibowskiej zyska nową jezdnię wraz z chodnikiem o długości 540 m, z nawierzchnią z kostki betonowej fot. A. Fajczyk

W Gostyniu powstanie kolejna droga - tym razem w nowej części osiedla Pożegowo. Ulica Wandy Modlibowskiej zyska betonową nawierzchnię, oświetlenie i kanalizację deszczową. Wykonawcą inwestycji będzie przedsiębiorstwo z Leszna. W ramach zadania wybudowana zostanie jezdnia wraz z chodnikiem o długości 540 m, z nawierzchnią z kostki betonowej. W ciągu drogi powstanie kanalizacja deszczowa, a także oświetlenie uliczne. Dodatkowo wykonawca wybuduje kanalizację deszczową na ul. Z. Psarskiego. Ta inwestycja związana jest z koniecznością odprowadzenia wód opadowych z ul. W. Modlibowskiej do kolektora kanalizacji deszczowej, mieszczącego się w ul. D. Chłapowskiego. Na wykonanie zadania Przedsiębiorstwo Drogi i Ulice będzie miało 21 tygodni, od podpisania umowy z gminą Gostyń. Przedsięwzięcie zostanie sfinansowane z gminnego budżetu. Więcej w bieżącym wydaniu "Życia Gostynia".

Zobacz też dlaczego od kilku tygodni w innej części Pożegowa ruch pojazdów jest utrudniony? Co ma z tym wspólnego remont ul. Sportowej?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!