Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Będzie Bal Sportowca i Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera

› Aktualności ponad rok temu    18.11.2015
Hanna Hejduk
komentarzy 2 ocen 19 / 100%
A A A
Bal Sportowca 2015Bal Sportowca 2015

To nie plotki, to prawda. Po kilku latach przerwy wracamy do pięknej tradycji organizowania Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca oraz Najpopularniejszego Trenera Powiatu Gostyńskiego. Wyniki naszej zabawy będą ogłoszone na Balu Sportowca, który odbędzie się 6 lutego 2016 roku w sali bankietowej Zakładów Mięsnych Mróz S.A. w Borku Wielkopolskim. Grał będzie zespół „Wenus”. Ten Bal będzie wyjątkowy, bowiem chcemy cały dochód przeznaczyć na ufundowanie i zorganizowanie cyklu treningów lub wyjazdu szkoleniowego dla laureata wyłonionego w drodze odrębnego konkursu.

Do udziału zaprosiliśmy kluby sportowe, które działają na terenie powiatu gostyńskiego. Działacze wspólnie z zawodnikami ustalali, którzy sportowcy i trenerzy są nominowani do udziału w plebiscycie. Na tej podstawie stworzyliśmy listę kandydatów, którą ogłosimy na łamach „Życia Gostynia”.

W „Życiu” opublikujemy też specjalny kupon, na którym będzie można głosować na swoich ulubieńców. Organizatorami całego przedsięwzięcia są: Fundacja „Absolwent” oraz redakcja „Życie Gostynia”

 

+ 19 głosów: 19 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jolanta
ponad rok temu ocena: 100%  4
Cała lista zdaje się była w wydaniu papierowym. Zdecydowanie brakuje przedstawicieli drużyn koszykówki z powiatu, a mamy ich aż 3 (Gostyń, Pogorzela, Pępowo). Ci chłopacy wkładają dużo więcej pracy niż piłkarze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kar
ponad rok temu 3
Jest gdzieś cała lista sportowców ma internecie, na których możemy głosować?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Redakcja
ponad rok temu 2
Nazwiska będą regularnie pojawiać się na portalu. Póki co, prezentujemy pierwsze sylwetki: http://www.gostynska.pl/artykuly/sylwetki-kandydatow-plebiscytu-czesc-1,48244.htm. Proszę śledzić nasz portal!
~ znawca
ponad rok temu ocena: 83%  1
Reniu Jerszynski Sportowiec Roku
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji