Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Bez prawa jazdy, pijany i z nadmierną prędkością (galeria)

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    12.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Do czołowego zderzenia dwóch samochodów doszło wczoraj pod Żychlewem. Sprawca wypadku nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, był nietrzeźwy i jechał z nadmierną prędkością.

Była godz. około 19.30, kiedy służby (pogotowie, policja i straż pożarna) zostały wezwane do wypadku na łuku drogi wojewódzkiej 434, pod "żychlewską górką". Na miejscu okazało się, że samochód osobowy daewoo matiz zderzył się czołowo z saabem. Kierowcy obu samochodów zostali przewiezieni do gostyńskiego szpitala. Na miejscu policja przeprowadziła badanie manualne, które wskazywało, że kierowca matiza mógł spożywać alkohol. Ze względu na jego stan zdrowia nie można było od razu przeprowadzić dokładniejszego testu alkomatem. W wyniku późniejszego dochodzenia policjanci ustalili, że prowadzący daewoo matiz - 49-letni Krzysztof M., mieszkaniec powiatu gostyńskiego, rzeczywiście był pijany. W wydychanym powietrzu miał 1,2 promila alkoholu. Jechał od strony Gostynia z nadmierną prędkością, nie mając uprawnień do kierowania pojazdami. Nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Saab, który prowadził 30-letni mieszkaniec powiatu Zduńska Wola. Kierujący saabem, ponieważ miał zapięte pasy bezpieczeństwa, doznał stłuczenia głowy. Kierowca daewoo matiz wręcz przeciwnie - nie korzystał z pasów bezpieczeństwa i odniósł obrażenia w postaci złamania żeber i urazu kończyn dolnych. (AgFa)Zobacz galerię zdjęć
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!