Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Bezpłatne warsztaty gitarowe. Ostatnia szansa, aby się zapisać!

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    24.08.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Organizatorzy Festiwal Blues Nad Obrą

Prawdziwą gratkę dla fanów rozwijania umiejętności gry na gitarze będzie z pewnością propozycja przygotowana przez organizatorów Festiwalu "Blues Nad Obrą", rozpoczynającego się w piątek, 25 sierpna - dokładny opis tego, co zaplanowano podczas imprezy znajdziesz TUTAJ.

Kilka godzin, przed wieczorną częścią koncertową muzycznego wydarzenia, pomysłodawcy postanowili poświęcić na warsztaty gitarowe, które poprowadzi Jacek „Jogi” Jaguś - wielokrotnie nagradzany gitarzysta bluesowy, uznany m.in. najlepszym gitarzystą warsztatów Blues nad Bobrem w 2001 roku. Marcin Nowak z zespołu „Bobry Znad Obry” - głównego organizatora Festiwalu przyznaje, że miał okazję nie tylko uczestniczyć w warsztatach z Jagusiem, ale także grał z nim koncert.

- To jest naprawdę dobry wykładowca i umie przekazać wiedzę - tłumaczy artysta.

Oprócz osoby Jacka Jagusia, drugim elementem, który ma przyciągnąć rzesze chętnych do udziału w warsztatach jest ich bezpłatna forma. Zajęcia zaplanowane w czasie od godziny 12 do 16, będą zawierały cały wachlarz ciekawych elementów.

Marcin Nowak przekonuje, że oczywiście w dobie Internetu można się uczyć gry na gitarze na odległość, ale nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz z mistrzem.

- Dużo więcej człowiek może się dowiedzieć i nauczyć. I też zadać pytania. (...) Tak naprawdę blues dla gitarzysty to jest takie vademecum, elementarz. Jak ktoś chce grać metal, to niestety trzeba tę drogę bluesową przejść. Jak chce się grać na przykład progresywnego rocka, to obowiązuje ta sama ścieżka. Trzeba mieć jakieś podwaliny - dodaje muzyk.

Organizatorzy „Festiwalu Blues Nad Obrą” cały czas czekają na młodych gitarzystów, chętnych do uczestnictwa w warsztatach gitarowych.

Na warsztaty można zgłaszać się pod numerem telefonu: 790 300 711 lub pisać na adres e-mail: m.nowak@superkable.com.  Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj także: o bardzo atrakcyjnych nagrodach w startującym właśnie Plebiscycie na Dziewczynę i Chłopaka Lata 2017

Program Festiwalu "Blues Nad Obrą" - 25 sierpnia

Gminne Ośrodek Kultury w Piaskach

godz. 12.00 – 16.00 – warsztaty gitarowe prowadzone przez Jacka Jagusia

godz. 19.00 – 22.00 – koncerty:

godz. 19.00 – MN Band

godz. 19.30 – Bobry Znad Obry + Jan Gałach

godz. 20.00 – Hoo Doo Band

Restauracja „Cztery Gary”

godz. 22.30 – Jam Session

Wstęp wolny na warsztaty i koncerty

Organizatorzy Festiwalu „Blues nad Obrą”: Gminny Ośrodek Kultury w Piaskach, Gmina Piaski, Restauracja „Cztery Gary”, Zespół „Bobry Znad Obry”

Sponsorzy: Zakład Wylęgu Drobiu „Avio-Bio”, „Bryczki” Zdzisław Dominiak, „Jan-Mar” Marlena i January Nowaccy, Firma „Jegger”, „Marwin” Piaski, Powiat Gostyński, Stacja Paliw Gorwa-Majsnerowski, „Stal-Met”, „TechCool”, Żwirownia Smogorzewo, Super Kable

Patronat nad Festiwalem „Blues nad Obrą” objęło „Życie Gostynia” i portal gostynska.pl

Festiwal „Blues nad Obrą” jest dofinansowany z Programu Grantów Społecznych Powiatu Gostyńskiego 

Aktualne informacje o Festiwalu można znaleźć na Facebook'u Blues Nad Obrą

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!