Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Biała kiełbasa w roli głównej. Pokaz kulinarny oraz degustacja - film!

› Społeczeństwo ponad rok temu    25.03.2016
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
 fot. Życie Gostynia

Jeden z nieodzownych elementów Świąt Zmartwychwstania Pańskiego stał się bohaterem naszego filmu, który nakręciliśmy w ubiegłym tygodniu w Pogorzeli. Ekipa naszej gazety gościła w zakładzie produkcyjnym Józefa Konarczaka, gdzie przyglądaliśmy się produkcji białej kiełbasy.

Produkuje się tam pół tony tego smakołyku dziennie. Dowiedzieliśmy się też, iż tydzień lub półtora tygodnia przed świętami, zakład opuszcza aż 15 ton „białej”! Po wycieczce wewnątrz i przyglądaniu się pracy, w towarzystwie kamery udaliśmy się na pogorzelski rynek. Tam na mieszkańców czekał pokaz kulinarny w wykonaniu Witolda Stodolnego, który zaprezentował kiełbasę białą w dwóch odsłonach. Widzowie mogli skosztować jej w towarzystwie sosów kurkowego oraz chrzanowego. Jak wypadło nagranie? Zobaczcie sami!

 

+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Obywatel
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Wolny człowieku, masz całkowitą rację. Jeżeli coś mi się przejadło w te święta, to nie były to na pewno jaja, szynki i kiełbasy, tylko właśnie wynoszenie na piedestał patologii, która żyje sobie teraz jak pączki w maśle. My dziś do pracy, a oni - wypoczynek i leżenie do góry brzuchem na koszt podatników.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ smakosz
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Dziwi mnie brak komentarzy! fajny film no i biała od nas najlepsza!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ wolny człowiek
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Oczywiście! Biała ze znanego pogorzelskiego zakładu jest najlepsza i to nie podlega dyskusji! Szkoda, że pani naczelna redachtor pogorzelskim towarem eksportowym ostatnich dni uczyniła lokalną patologię :/