Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Bilety "rozeszły się na pniu". Będzie drugi koncert

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 8 miesięcy temu    4.12.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Poniec. III edycja muzycznej imprezy również zgromadziła sporą publikęPoniec. III edycja muzycznej imprezy również zgromadziła sporą publikę fot. Bogdan Bujak

Rosnącym zainteresowaniem cieszą się koncerty noworoczne Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Poniecu.

W tym roku, na zaplanowanej IV edycji doszło nawet do takiej sytuacji, że organizatorzy muszą zorganizować dodatkowy występ muzyków. 1000 biletów przygotowanych dla publiczności na 5 stycznia na godz. 17.00 nie wystarczyło. Wszystkie zostały wyprzedane.

- Żeby umożliwić mieszkańcom naszej gminy i wszystkich gminnych ościennych możliwość obejrzenia i wysłuchania naszej Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej przygotowaliśmy drugi koncert na godz. 20.00 - mówi Maciej Malczyk, dyrektor GCK w Poniecu.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla ponieckiej orkiestry, nie tylko jako wyrazu ich rosnącej popularności, ale także ze względów finansowych.

- Cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność orkiestry i zakup instrumentów - dodaje Maciej Malczyk.

Czytaj również: premiera płyty międzynarodowego towarzystwa 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Fan
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Super!!! Wielkie gratulacje dla zespołu i orgabizatorow!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji