Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Boisko jak marzenie!

› Aktualności ponad rok temu    13.06.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Otwarcie boiska w SkoraszewicachOtwarcie boiska w Skoraszewicach fot. I. Skorzybót

Rozpoczęły się Dni Pępowa.

R E K L A M ABolsius

Przedstawiciele gminy i goście wzięli udział w uroczystej sesji Rady Gminy Pępowo, podczas której podsumowano 25 lat samorządu.

W tym roku nie ulega wątpliwości, że najważniejszą chwilą święta gminy było oddanie do użytku boiska wielofunkcyjnego przy Samorządowej Szkole Podstawowej im. Powstańców Wlkp. w Skoraszewicach. Na ten moment społeczność szkolna i wiejska czekała z niecierpliwością. Dzieci z radością, mimo ogromnego upału, wzięły udział w programie artystycznym. Razem z nauczycielami i dyrekcją przyjęły licznych gości "po królewsku". Jak podkreślał wójt Stanisław Krysicki w przemówieniu, a potwierdzali uczniowie, spełniło się ich marzenie.

Z boiska mogą korzystać wszyscy, ponieważ jest ogólnodostępne. Już od poniedziałku na zainteresowanych będzie tam czekał animator. Obiekt kosztował ponad 600 000 złotych. Więcej we wtorkowym Życiu Gostynia.

Zobacz, jakie jeszcze atrakcje przygotowano na Dni Pępowa.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!