Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Budynek jest częściowo pokryty dachem

› Społeczeństwo ponad rok temu    18.02.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
W Kosowie powstaje remiza Ochotniczej Straży PożarnejW Kosowie powstaje remiza Ochotniczej Straży Pożarnej fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Trwa budowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kosowie. Strażacy z obiektu będą mogli korzystać prawdopodobnie od lipca.

OSP w Kosowie wchodzi w skład Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Remiza, w której ochotnicy będą mogli pomieścić wozy strażackie i pozostały sprzęt, stawiana jest na końcu wsi, przy drodze prowadzącej do Siemowa. Obiekt na zlecenie gostyńskiego samorządu buduje konsorcjum firm z Leszna PPHU ABAKUS i PW HAND-BUD.

W ostatnich dniach budynek został pokryty dachem. Zamontowano również bramy garażowe, częściowo wykonano także stolarkę okienną. Obecnie trwają prace nad montażem instalacji elektrycznej. Powierzchnia użytkowa nowej remizy strażackiej ma ponad 260 m kw. W budynku znajdą się m.in. garaże, magazynek, szatnia, umywalnia, WC, pomieszczenie do zebrań i sala komputerowa. Inwestycja kosztuje ponad 1,3 mln zł.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!