Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Był pijany. Albo do aresztu, albo zapłaci grzywnę

› Z policji 8 miesięcy temu    19.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl/A. Fajczyk

Mężczyzna, kierujący samochodem dostawczym wpadł policjantom w ręce, kiedy siedział za kierownicą po spożyciu alkoholu.

Nieszczęśliwie rozpoczął nowy tydzień mieszkaniec gm. Bojanowo, przejeżdżający przez Sarbinowo. Wczoraj ok. godz. 16.00 policjanci z posterunku policji w Poniecu zatrzymali do kontroli drogowej pojazd dostawczy. Okazało się, że kierował nim 46-letni mieszkaniec gminy Bojanowo.

Mężczyzna w czasie prowadzenia był po użyciu alkoholu. Policjanci przebadali go urządzeniem kontrolno-pomiarowym, które wykazało, że ma 0,14 mg na litr alkoholu w wydychanym powietrzu (0,3 promila). Mężczyzna dodatkowo nie miał prawa jazdy w trakcie kontroli drogowej.

Odpowie za popełnione wykroczenie z art. 187 par. 2 Kodeksu Wykroczeń [§ 2. Kto, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka, prowadzi na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu inny pojazd niż określony w § 1, podlega karze aresztu do 14 dni albo karze grzywny].

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Patologia
8 miesięcy temu 1
Artykuł ,, BYŁ PIJANY,, wchodzę czytam niżej 0,3 promila te tytuły jakiś baran wymyśla :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji