Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Car-Zone nowym mistrzem Polski

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    10.02.2020
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mistrzowie Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.plMistrzowie Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl fot. S. Hajduk

Okazały puchar Mistrza Polski Halowej Piłki Nożnej pojechał do Wrocławia. W finale zakończonych wczoraj zawodów Car-Zone pokonał Wooden Villa Września 5 : 1. Zespołom z powiatu gostyńskiego tym razem nie udało się wejść do najlepszej czwórki turnieju. 

Nowy mistrz w finale Mistrzostw Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl odniósł pewne zwycięstwo. Do wygranej Car-Zone poprowadził najlepszy strzelec turnieju Dawid Witek. – Z roku na rok poziom jest coraz wyższy. Car-Zone zawsze ocierał się o mistrzostwo. Ich droga do tegorocznego sukcesu nie była łatwa. Dwa razy awansowali w serii rzutów karnych - powiedział Mateusz Gendera z ligihalowe.pl. W ścisłym gronie walczących o zwycięstwo w turnieju zabrakło tym razem naszych lokalnych drużyn.Trochę żałujemy, że żadnemu z naszych lokalnych zespołów nie udało się wejść do finału. Drużyny pokazały się z dobrej strony. Czasami jednak niewiele brakowało, żeby przejść dalej. Taki jest właśnie sport – mówi dalej Mateusz Gendera. Najlepiej z zespołów powiatu gostyńskiego zaprezentował PSG Pępowo. Zespół Pępowskiej Ligi Halowej przegrał w ćwierćfinale z Fast-Service 0 : 1. 

Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej to rywalizacja sportowa, ale też akcja charytatywna. W tym roku podczas mistrzostw zbierane były środki dla Dawida Napierały, chorego na „Klątwę Odyny”. – Myślę, że podczas mistrzostw udało się zebrać około 40 tysięcy złotych. Licytowaliśmy gadżety, które zbieraliśmy przez cały rok. Za strzelone podczas turnieju bramki w ramach akcji „kasa za gola” uzbieraliśmy ponad dziesięć tysięcy. Ogromne serce pokazały drużyny, które swoje nagrody pieniężne przekazały Dawidowi. Był też Berlinkowóz. Ze sprzedaży hot dogów uzbieraliśmy 1,7 tysiąca złotych – mówi Mateusz Gendera.

Przygotowania zespołów klasy okręgowej.

Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl

Ćwierćfinały
Fast-Service –PSG    1 : 0
Marbud – Car-Zone    2 : 2 k. 1 : 3
Tom – Kar – Wooden Villa    0 : 4
Plastrol – Polska Grupa Górnicza    5 : 4

Półfinały
Wooden Villa – Plastrol    1 : 1 k. 2 : 1
Fast-Service – Car-Zone    1 : 1 k. 4 : 5

Mecz o 3 miejsce
Plastrol – Fast-Service    2 : 3

Mecz o 1 miejsce
Wooden Villa – Car-Zone    1 : 5
 

 

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Olek
  7 miesięcy temu 1
  Się nie ma co dziwić... Wpisowe 1500 zł a główna nagroda to śmiech na sali
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji