Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Cegielnia nieczynna, ale chętnie odwiedzana

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    19.07.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W tym roku kąpielisko na Cegielni w Pępowie miało zostać otwarte. Jednak, przez nieoczekiwane wydatki, zabrakło środków na wybudowanie pomostu oraz pomieszczenia dla ratownika. Mimo to ze zbiornika korzysta wiele osób.

Jak podaje Stanisław Krysicki, wójt Pępowa istnieje duża szansa na to, że w sezonie letnim 2011 kąpielisko będzie oficjalnie otwarte. - Jest pilna potrzeba, żeby do końca przygotować to miejsce pod obiekt rekreacyjny. Na pewno na przyszły rok zaplanujemy to, co jest konieczne, a więc budynek dla ratowników i pomost. Miejsce do grillowania będzie zrobione w zależności od możliwości finansowych gminy - tłumaczy Stanisław Krysicki, wójt Pępowa. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ bartosz
ponad rok temu 1
oby tą cegielnie zrobili mimo ze jest zamknięta to i tak będą tam się kąpać ludzie :lol: 8) :D :P :P :P :P :P :P :P :P :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji