Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Chcą się pozbyć dawnego pomocnika

› Gospodarka› Samorząd 11 dni temu    7.09.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Gostyń. Na sprzedaż skoda yeti przez ponad 8 lat pomagała strażnikom miejskim pilnować porządku w gminie GostyńGostyń. Na sprzedaż skoda yeti przez ponad 8 lat pomagała strażnikom miejskim pilnować porządku w gminie Gostyń fot. Urząd Miejski w Gostyniu

Straż Miejska w Gostyniu, która od niedawna jeździ nowym samochodem, inny wystawia na przetarg. Chodzi o skodę yeti, która przez ponad 8 lat pomagała strażnikom miejskim pilnować porządku w gminie Gostyń. Teraz szuka nowego właściciela.

Skoda do lipca 2020 roku była samochodem gostyńskiej straży miejskiej. Pojazd jest unieruchomiony, ponieważ posiada uszkodzenia jednostki napędowej. Osoby zainteresowane mogą dokonać oględzin w siedzibie Komendy Straży Miejskiej w Gostyniu przy ul. Fabrycznej 1.

W czwartek 24 września, o godz. 11.15 odbędzie się przetarg na sprzedaż samochodu. Oferenci muszą wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej najpóźniej do 24 września do godz. 11.00.

Srebrna Skoda Yeti została wyprodukowana w 2011 r. Ma silnik benzynowy o pojemności 1798 cm³. Przebieg Skody to 274.483 km. Pełne wyposażenie samochodu można sprawdzić w ogłoszeniu dostępnym w Biuletynie Informacji Publicznej lub podczas osobistych oględzin w Komendzie Straży Miejskiej w dni robocze od poniedziałku w piątku w godz. 8.00-15.00 po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komendantem Rafałem Pędziwiatrem pod numerem telefonu 655752163.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!