Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Chcemy kreować nowy model emeryta

› Społeczeństwo ponad rok temu    2.10.2015
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zbigniew Kosiński z gostyńskiego UTW Zbigniew Kosiński z gostyńskiego UTW  fot. A. Twardowska

Uroczyste i głośne Gaudeamus Igitur rozbrzmiało wczoraj w sali Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi. Wszystko to za sprawą II Powiatowej Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z Krobi, Gostynia i Pępowa. - Zakończyliśmy ferie. Pełni sił, wigoru i zapału do zdobywania wiedzy, wracamy do szkoły, aby poprzez naszą aktywność i zaangażowanie, zmieniać negatywne stereotypy dotyczące wiedzy, miejsca i ról społecznych ludzi starszych. My, słuchacze UTW, chcemy kreować nowy model emeryta, człowieka nowoczesnego, samodzielnego, takiego, który potrafi aktywnie uczestniczyć we współczesnym świecie - powitała gości Domicela Skrzypalik, prezes UTW w Krobi.

 

Patronat nad inauguracją objął, podobnie jak w roku ubiegłym, starosta gostyński Robert Marcinkowski. Ważnym punktem programu była prelekcja ks. Andrzej Uruskiego, rektora kościoła p.w. Czternastu Świętych Wspomożycieli w Trzebnicy. Więcej w kolejnym wydaniu Życia Gostynia.

 

Idzie zima! Jeszcze zdążysz wymienić okna na nowe! - KLIKNIJ

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ olga
  ponad rok temu 1
  Nowy model emeryta PO: praca do śmierci, składki na ZUS również płacone do śmierci! By żyło się lepiej
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji