Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Chciał zabłysnąć na imprezie. Ukradł słodycze i alkohol

› Z policji 8 miesięcy temu    20.11.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

„Żeń się blisko, a kradnij daleko” - najprawdopodobniej w myśl tego starego polskiego powiedzenia postępował wczoraj 29-letni mieszkaniec Lubonia, który w ciągu jednego dnia okradał dwa markety Biedronka na naszym terenie. Jak zeznał, słodycze i alkohol były mu potrzebne na imprezę.

Około godz. 15.30 gostyńska policja otrzymała zgłoszenie od kierownictwa „Biedronki” w Borku Wlkp. o tym, że ochroniarze ujęli mężczyznę na kradzieży. Próbował wynieść ze sklepu słodycze o wartości 170 zł.

- W czasie wykonywania czynności przez policjantów, podczas legitymowania, przeliczania wartości towaru, policjanci otrzymali informacje, że do podobnej kradzieży doszło w Gostyniu tego samego dnia - poinformowała asp. sztab. Monika Curyk, z-ca oficera prasowego w KPP w Gostyniu.

Funkcjonariusze skontaktowali się z bliźniaczym sklepem. Ustalili, że we wtorek ten sam mężczyzna ukradł alkohol z gostyńskiej „Biedronki” o wartości ok. 400 zł. Złodziej został zatrzymany - odpowie za łączną kradzież o wartości ponad 560 zł. Mężczyzna już został przesłuchany, przyznał się do zarzucanych mu czynów.

- Podczas przesłuchania zatrzymany wyjaśnił, że przyjechał do naszego regionu w celach towarzyskich i wykorzystał okazję, że nie jest stąd. Dlatego ukradł słodycze i alkohol - dodała Monika Curyk.

Sprawa trafi do sądu. 29-letni mieszkaniec Lubonia, zgodnie z Kodeksem Karnym, popełnił przestępstwo z art. 278, par. 1 KK.

O mieszkańcu gm. Pępowo, ktgóry zaśmiecał las w okolicy Rokosowa - TUTAJ

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ XD
8 miesięcy temu 2
Żeby dla takich groszy brudzić ręce XDDD
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaaa1223
8 miesięcy temu 1
Skad w borku ochrona w biedronce hehe
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji