Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Chcieliby dostać ciekawe materiały naukowe. Pomóżcie im!

› Społeczeństwo ponad rok temu    6.12.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 9 ocen 6 / 100%
A A A
 fot. logo projektu

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Borku oraz szkoły podstawowe w Pępowie i Żytowiecku biorą udział w projekcie „Naucz się z nami budować roboty”, organizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, każda placówka, która zajmie miejsca od pierwszego do trzynastego, może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów naszej szkoły. W skład każdego z zestawów wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów, całodniowy festiwal technologiczny organizowany m.in. przez firmę Volkswagen, który będzie pełen niezwykłych pokazów oraz warsztatów z zakresu robotyki i programowania dla wszystkich uczniów.

Od początku to właśnie borecka szkoła była na pierwszym miejscu w tabeli głosowania. Dziś spadła na drugą pozycję. Ma 9 615 głosów.

ZOBACZ czy nauczyciele w powiecie gostyńskim będą porotestować?

- Robimy wszystko, co możemy, aby utrzymać się w czołówce - mówi dyrektor Władysław Hałas. Raczej niemożliwe jest, aby borecka szkoła wypadła z „trzynastki”, ale może zwyciężyć.

- Fajnie by było, gdyby społeczność powiatu pokazała, że potrafi się zmobilizować i oddać głos na szkołę z małej miejscowości. To jest świetny sprawdzian dla środowiska. Będzie nam bardzo miło, jeśli dzięki oddanym głosom, znajdziemy się w czołówce. A jeśli wygramy, uczniowie będą szczęśliwi z otrzymanych nagród. Pokażmy, że szkoły z małych gmin też się liczą! - dodaje dyrektor Hałas, zaznaczając że społeczność boreckiej szkoły walczy o wygraną z całych sił.
 

Możecie pomóc zdobyć głosy, a uczniom z Borku otrzymać wymarzone nagrody. Wystarczy wejść na stronę szkolamalegoinzyniera.pl i wcisnąć GŁOSUJ, wyszukać nazwę swojej szkoły: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Borku Wlkp. Podać numer swojego telefonu, na jaki wysłany zostanie SMS z kodem. Później należy wpisać kod i zagłosować.

Jeden numer może oddać tylko jeden głos dziennie. SMS jest bezpłatny.

Zachęcajcie swoich bliskich i znajomych do oddania głosu na Waszą szkołę.

Każdy głos ma znaczenie i przybliża uczniów do sukcesu.

Głosować można jeszcze do 07 grudnia, godziny 23:59:59.

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Uczennica Szkoły w Borku
ponad rok temu ocena: 100%  10
Żałosne jest zachowanie ludzi którzy czepiają się o ,,używanie mediów " choć Wogole nie ma nic o tym w regulaminie to nie samowite co zazdrość robi z człowiekiem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ widz
ponad rok temu ocena: 14%  9
w związku z podejrzeniem o duże naruszenie regulaminu informuję Państwo iż zgłaszamy to do organizatora. użycie mediów w konkursie to spore nadużycie. idąc taką drogą to takie szkoły w malutkich wioskach czy gminach nie miały by szans z np. Poznaniem bo gdyby w telewizji PTV podano info o głosowaniu to temat zamknął by się w jeden dzień. naruszyliście ideę konkursu. taki link i artykuł nie powinien się znależć na stronie szkoły. poniżej część regulaminu którego chyba do końca nie zrozumieliście Celem naszego konkursu jest promocja nauk ścisłych i wspieranie szkolnych społeczności. Wierzymy w fair play i uczciwą rywalizację dlatego informujemy, że szkoły = uczestnicy konkursu, próbujący wykorzystać metody niezgodne z regulaminem do pozyskiwania swoich głosów, zostaną zdyskwalifikowani / usunięci z listy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kfffiatek
ponad rok temu ocena: 100%  8
Oj widz(e), że strasznie żal d... tu niektórym ściska!!! Ale całe szczęście na Polaka nic nie działa tak mobilizująco jak rzucanie kłód pod nogi, zatem jestem dobrej myśli o wynik !!! Brawo SP Borek!!!
~ Tomek
ponad rok temu ocena: 91%  7
żyjemy w Wolnej Polsce - na szczęście lokalnymi mediami nikt nie musi sterować i same mogą decydować o tym, co chcą zamieszczać na stronie. To nie jest reklama w portalu tylko artykuł napisany przez Panią redaktor, więc... "Milczenie jest złotem"
~ ?????
ponad rok temu ocena: 100%  6
Gdziecw regulaminie pisze o ze nie wolno uzywac mediow ?
~ Dyrektor
ponad rok temu ocena: 96%  5
Serdecznie dziękuję za te miłe słowa i zaangażowanie. Jeśli rzeczywiście ostatni komentarz napisała uczennica z naszej szkoły to jestem z niej bardzo dumny. Piękne i bardzo mądre słowa. Nikt nie powiedział, że jesteśmy jedyną szkołą z powiatu gostyńskiego, która bierze udział w tym głosowaniu. Szanujemy inne szkoły. Tam również są uczniowie, nauczyciele, pracownicy, rodzice i inne osoby, które zasługują na słowa uznania i wielki szacunek. Są to szkoły, które również mają swoje marzenia. Od samego początku jednak szkoła z Borku zajmowała pierwsze miejsce. Z jednej strony fajnie jest dostać nagrodę ale jeszcze fajniej jest zająć pierwsze miejsce jeśli jest na to szansa. Wspaniałą sprawą jest pokazać, że potrafimy razem czegoś dokonać, że potrafimy razem działać jako szkoła, gmina a nawet powiat. Nie chcemy nikomu odbierać głosów, nie chcemy kłótni i obrażania się na siebie. Naszym zamiarem było pokazanie, że też możemy razem zrobić więcej i dlatego też mieliśmy odwagę poprosić o pomoc.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zaangażowany
ponad rok temu ocena: 95%  4
Kochani, dziękujemy za Wasze głosy! Pamiętajcie , aby zagłosować jutro, każdy głos na wagę złota, pokażmy im, że szkoły z mniejszych miejscowości są ważne, a nie tylko te poznańskie i podpoznańskie. Promujmy nasz powiat, gminę i nasze dzieci, głosujcie na Borek , bo ma szansę wygrać, to jest wielkie zaangażowanie przede wszystkim dzieci i młodzieży, robimy to dla nich.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nauczyciel
ponad rok temu ocena: 94%  3
dziekujemy za wsparcie gazety ,wszystkim którzy oddali głosy serdecznie dziekujem y i prosimy o jeszcze jeden głos jutro,jeszcze troche cierpliwości kochani ,pozdrawiamy obrońcę,,brawo Uczennico ,
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obrońca
ponad rok temu ocena: 7%  2
Borek to nie jedyna szkoła z powiatu uczestnicząca w głosowaniu , więc dlaczego mamy na nich głosować
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uczennica szkoły w Borku
ponad rok temu ocena: 97%  1
Ale Borek ma szansę a inne szkoły nie są w stanie tego zdobyć.Borek walczy o pierwsze miejsce(i nie tylko bo bardzo łatwo jest spaść poza 13) a Pępowo ma 27 i nie jest w stanie być w 13.Społeczeństwo szkolne bardzo zaangażowało się,żeby zdobyć te nagrody,codziennie na pierwszej lekcji głosują w każdej pobliskiej miejscowości są plakaty,wszystkich sklepach,przedszkolu itp.Więc nie wiem w jakim celu ten komentarz jak pan/pani nie chcę głosować to proszę bardzo,ale miejmy nadzieje,że jednak pan/pani zagłosuję.Nie chodzi tylko o nagrody,ale również o satysfakcję,że tak małe miasto jest na pierwszym miejscu(ew. 2,3)