Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Cieszcie się z sukcesów, ale wyciągnijcie wnioski z porażek

› Społeczeństwo› Ze szkół ponad rok temu    19.06.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Grabonóg. Zakończenie roku w Zespole Szkół RolniczychGrabonóg. Zakończenie roku w Zespole Szkół Rolniczych fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak

Prawie 200 uczniów świętowało dziś zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu. Roku, który jak mówiła dyrektor Bożena Ryczkowska, był zarówno okresem wytężonej pracy i nauki, ale także „wyjątkowo trudnym, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym problemom i wyzwaniom”.

Nadszedł czas podsumowania osiągnięć, których było nie mało. To oczywiście sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych. Wyniki zawrotnie wysokie i średnie. Może mówić dzisiaj o gali mistrzów - powiedziała także B. Ryczkowska.

Przy okazji wręczenie nagród i wyróżnień uczniom wymieniane były dziesiątki inicjatyw, w których brali oni udział m.in.: warsztaty, programy, projekty, kursy, wycieczki czy spotkania naukowe.

- Każdy z was drodzy uczniowie do swojego CV może dołączyć zdobyte certyfikaty oraz dyploma. Radością napawa fakt, że bardzo pozytywnie oceniają waszą wiedzę oraz umiejętności pracodawcy - przedsiębiorcy powiatu gostyńskiego, w których realizowaliście praktyki zawodowe - podawała dyrektor.

Podziękowano także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób udzielili wsparcia szkole m.in. samorządy, osoby prywatne i inne organizacje.

Na koniec przyszedł czas na „życzenia na wakacje”.

- Za wami miesiące intensywnej pracy, zdobywania wiedzy i ważnych umiejętności. Oceny to dowód waszego zaangażowania w pracę, ale także pracy waszych nauczycieli. Uważnie się temu przyjrzyjcie, zanim rozpoczniecie wakacje. Przeanalizujcie rezultaty swojej pracy, cieszcie się z sukcesów, ale wyciągnijcie wnioski z porażek. Przed wami wakacje, okres wypoczynku i zabawy. Życzę odwagi w spełnianiu waszych marzeń. Mówiąc dzisiaj wszystkim: „do zobaczenia” żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni sił i energii do dalszej pracy i nauki - podsumowała dyrektor Ryczkowska.

Czytaj także: policjanci i strażacy szukali zaginionego w lesie

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!