Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Co się wydarzyło na Cegielni? Piknik Wędkarski z pomysłem

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    4.06.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
Pępowo. Na Dzień DzieckaPępowo. Na Dzień Dziecka fot. I. Skorzybót

To była gratka dla miłośników wędkarstwa, przyrody, ale nie tylko.

Na Cegielni w Pępowie od samego rana rywalizowali młodzi wędkarze. Najlepszych adeptów tego sportu nagrodzono pucharami, dyplomami i nagrodami podczas Pikniku Wędkarskiego zorganizowanego przez wydział kultury i sportu Urzędu Gminy Pępowo, Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Pępowie i Pępowskie Towarzystwo Wędkarskie.

Z okazji Dnia Dziecka dla dzieci małych i większych przygotowano niesamowite atrakcje. Okazy ryb i żółwie przywieźli ze sobą z Poznania przedstawiciele Uniwersytetu Przyrodniczego. Wykładowcy i studenci rozmawiali z uczestnikami, prowadzili konkurencje i obdarowywali nagrodami.

Strażacy oddali dzieciom do dyspozycji swój wóz, a ratownicy wodni pokazali, jak ratować tonącego człowieka. Każdy znalazł coś dla siebie.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!