Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Co z wakacyjnym wyjazdem? Jedni odwołują, inni czekają z nadzieją

› Gospodarka miesiąc temu    29.05.2020
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock

Miała być plaża, drinki i słońce. Miały być wędrówki po górach i luksusowy hotel. Póki co, jest tylko niepewność. Czy tegoroczne wakacyjne wyjazdy dojdą do skutku? Część osób już odwołała wcześniej zaplanowane wycieczki i odebrała pieniądze lub wymieniła je na voucher na przyszły rok, a część jeszcze się waha.

 

Pani Renata na ten rok zaplanowała dwa kierunki. Z czerwcowego wypadu na Cypr już zrezygnowała. Nie wie, czy sierpniowy do Turcji dojdzie do skutku. - Jeszcze jest trochę czasu, więc czekamy na informację bliżej ewentualnego wylotu od znajomej tam mieszkającej. Jeśli w hotelach nie będzie warunków sprzed pandemii, to też zrezygnujemy – zapewnia.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleciło powstrzymanie się od podróży. - W związku z faktem, że na obecnym etapie rozwoju pandemii koronawirusa żadne miejsce na świecie nie jest wolne od ryzyka zakażenia się nim, a w niektórych regionach świata sytuacja zmienia się niezwykle dynamicznie, apelujemy o unikanie wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne – podało MSW. Na apel zareagowały największe biura podróży. TUI odwołało imprezy turystyczne do 20 czerwca. ITAKA zawiesiła wyjazdy do 10 czerwca, w ramach wsparcia branży turystycznej prosząc swoich klientów o zmiany terminów podróży, a nie ich całkowite odwoływanie. Biuro podróży RAINBOW odwołało wszystkie wyjazdy do 14 czerwca.

Cały artykuł dostępny w bieżącym Życiu Gostynia. Możesz je kupić on-line. 

Czytaj także: bon turystyczny w prezencie od rządu? 

e-wydanie gazety Życie Gostynia

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ hm
miesiąc temu ocena: 75%  1
Kryzys gospodarczy czeka nas , wiec moze te pieniążki wydajmy na wakacje w Polsce.W tym roku sprawdzę czy Bałtyk nadal zimny :).
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji