Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Czarodziejskie występy nauczycielek, wygibasy dzieci. Po prostu bajkowa gala

› Społeczeństwo ponad rok temu    18.06.2016
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 13 / 100%
A A A
Gostyń. Gala z okazji urodzin przedszkola Gostyń. Gala z okazji urodzin przedszkola "Bajka" fot. A. Fajczyk

Magiczną, tęczową galę przygotowała dziś w GOK Hutnik społeczność Przedszkola Niepublicznego Bajka w Gostyniu. Była ku temu wyjątkowa okazja - 10-lecie działalności tej „fabryki snów”. To miejsce, gdzie świat baśni i fantazji przenika się z tym, co uważane jest za realny świat nauki (...). To tu chęć nowych doznań i ciekawość świata otwierają dzieciom nowe drzwi sekretów i tajemnic, pobudzają wyobraźnię i uczą.

- 10 lat temu stanęłam przed trudną decyzją, ale podjęłam to wyzwanie. I dzisiaj nie żałuję - tak to w ogromnym skrócie powstała Bajka (...) - przyznała Henryka Biniakiewicz, dyrektor placówki, podczas otwarcia uroczystości.

A później... na scenie poszaleli (zobacz FILM). Występowały dzieci obecnie uczęszczające do przedszkola, a także absolwenci „Bajki”, którzy z chęcią - jak przyznali - wróciliby w czarodziejskiej podróży do tego magicznego miejsca. Piosenka „Powróćmy, jak za dawnych lat” powiedziała wszystko. Swoje artystyczne oblicze odsłoniły także nauczycielki - dla przedszkolaków „ciocie” - w niecodziennym tanecznym show.

Galę prowadziły absolwentki placówki: Julia Gorączka, Zuzanna Woźna i Zofia Piszczelak, a w tym wyjątkowym wydarzeniu wspierał ich Marcin Biniakiewicz.

Co to takiego Statuetki „Bajkowej Tęczy”? Komu i za co je przyznano?

Czytaj w kolejnych wydaniach „Życia Gostynia”

Zobacz, jakie zagrożenie stwarzają ludożercy z Krobi

+ 13 głosów: 13 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!