Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Aris
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Czasopisma za darmo. Zamów i czytaj

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Od nowego roku nadchodzą duże zmiany dla czytelników Biblioteki Publicznej w Gostyniu. Po zawiązaniu specjalnej umowy każdy będzie mógł otrzymać wybrane przez siebie czasopismo, z którego zadeklaruje się korzystać.

Mamy obecnie w Polsce kryzys, jeśli chodzi o korzystanie z czytelni i czytanie prasy papierowej. Wynika to z tego, że jest powszechny dostęp do Internetu i większość osób korzysta z informacji znajdujących się w sieci. Stwierdziliśmy, że wprowadzamy w bibliotece zmianę – tłumaczy Przemysław Pawlak, dyrektor Biblioteki Publicznej w Gostyniu.

R E K L A M ABolsius Podstrona

Zmiana będzie polegała na tym, że czytelnicy, którzy zadeklarują się na czytanie określonego czasopisma, otrzymają je za darmo. Deklaracje mogą dotyczyć czasopism tematycznych, prasy branżowej, hobbystycznej i specjalistycznej, natomiast dzienniki i gazety lokalne będą ogólnodostępne.

Czytelnik, po podpisaniu specjalnej umowy, będzie miał prawo wziąć czasopismo do domu na 3 tygodnie, ale zobowiązany będzie do zwrócenia go w ostatnim tygodniu, by było dostępne publicznie. Czytelnicy mogą pobrać wzór umowy ze strony internetowej - TUTAJ KLIK

Koszty całego przedsięwzięcia będzie pokrywać biblioteka. Umowy należy składać do końca października bieżącego roku. Nowy pomysł rozpocznie się od stycznia 2019.

Czytaj: Wystawa Beksińskiego czynna tylko przez kilka dni

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarock
ponad rok temu 1
Brawo Biblioteka Gostyń za tą akcję !!! A czy po trzech tygodniach można to czasopismo nabyć na własność za symboliczną złotówkę ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji