Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Czekoladowy tort - od fanów dla Hyżego

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    1.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Wierni fani Grzegorza Hyżego czatowali na wokalistę na długo przed koncertemWierni fani Grzegorza Hyżego czatowali na wokalistę na długo przed koncertem fot. A. Fajczyk

No i mamy finał. Koncert Grzegorza Hyżego zakończył obchody Dni Gostynia. Wokalista przyjechał do naszego miasta ze statuetką, którą otrzymał podczas Polsat SuperHit Festival 2015. To nagroda specjalna, gdyż okazał się twórcą najpopularniejszych piosenek w Polsce i zajął 2 i 3 miejsce w konkursie. Statuetkę w Gostyniu pokazał fanom Tomasz Barton, dyrektor ośrodka kultury „Hutnik”, organizatora dwudniowego święta miasta.

            Grzegorz Hyży zaśpiewał w Gostyniu na żywo swoje znane przeboje, m.in. „Wstaję” oraz „Na Chwilę” (to te nagrodzone kawałki w konkursie Polsat SuperHit Festival 2015). Wierni fani po każdym utworze dawali do zrozumienia wokaliście, że bardzo go kochają i wspierają. Można powiedzieć, że słodko zakończyły się tegoroczne Dni Gostynia. Pod koniec koncertu Hyży otrzymał od wiernej publiczności tort w kształcie T-shirta. - Żebyś nam Grzesiu jak najdłużej śpiewał - wyjaśnili fundatorzy czekoladowego ciasta. Była to doskonała okazja, aby napić się z wokalistą szampana na scenie.

            Co jeszcze działo się w niedzielę na gostyńskim rynku i w okolicy? Było sportowo. Od wczesnego popołudnia rozgrywano w centrum miasta turniej „Wymiatacze”. Brało w nim udział 5 drużyn z Gostynia. Zmieniono nieco zasady - dotychczas był to rodzinny turniej, w tym roku ekipy same zgłaszały się do organizatorów (gostyńskiego OSiR-u). W skład rywalizujących grup wchodzili przedstawiciele zakładów pracy. I zadania sprawnościowe do wykonania były też trudniejsze. Emocji nie brakowało, a kibice dopisali. Najbardziej zaangażowani otrzymali upominki. Na kartodromie chętni próbowali swoich sił w triathlonie (w niedzielę zmagania rowerowe i biegowe), turnieju tenisa ziemnego i teście Coopera.

Najmłodszych mieszkańców zabawiała Gosia Kosik jako DJ Miki, prezentując program dziecięcych zabaw i animacji.

 

Co jeszcze wydarzyło się w miniony weekend? W Domachowie rywalizowali tatusiowie a w Pogorzeli strażacy

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!