Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Część łupu wypił. Policjanci szybko doszli kim jest złodziej

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    24.09.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Zaledwie dwie godziny po popełnionym występku, w rękach policjantów znalazł się sprawca kradzieży kilku butelek wódki z jednego z gostyńskich supermarketów. Mężczyzna upatrzył sobie lepsze gatunkowo alkohole, dlatego suma skradzionych przez niego "procentów" wyniosła ponad 700 złotych.

Cała sytuacja miała miejsce w sobotę, 22 września. Około godziny 19.00 do gostyńskiej komendy powiatowej policji wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży. Jego treść szybko potwierdzili wysłani na miejsce zdarzenia policjanci.

– Na podstawie zapisy monitoringu rozpoznali sprawcę kradzieży. Był to znany im osobiście 32-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego – mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 32-latek noc spędził w policyjnym areszcie, a na drugi dzień po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży.

Podczas przesłuchania przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Straty wyceniono na 774 złote. Alkoholu nie udało się policjantom odzyskać. „Procentowy” przestępca część miał spożyć, a resztę sprzedać. 

Już za kilka dni wystąpią u nas najlepsi kaskaderzy. Sprawdź, jak możesz dostać darmowe wejściówki

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!