Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Czołowe zderzenie osobówki z quadem

› Z policji 11 miesięcy temu    11.10.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Poniec. Zderzenie czołowe kłada z volkswagenemPoniec. Zderzenie czołowe kłada z volkswagenem fot. arch. gostynska.pl

Złamana lewa ręka u prowadzącego czterokołowy pojazd i dłuższy pobyt w szpitalu - to skutki zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w gm. Poniec.

Gostyńska policja o zdarzeniu drogowym w gm. Poniec została powiadomiona o 17. 42 przez operatora WCPR z Poznania. Wiadomo było, że do zderzenia drogowego dwóch pojazdów doszło na trasie Miechcin - Poniec. Dyżurny skierował policjantów na miejsce. Okazało się, że na drodze czołowo zderzył się volkswagen golf z czterokołowcem marki Access (quad).

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w nieustalonych okolicznościach doszło do zderzenia czołowego osobówki, którą prowadził 39-latek, z quadem, którym kierował 36-latek. W wyniku zderzenia kierowca czterokołowca trafił do szpitala w Gostyniu. Po przeprowadzeniu badań lekarze stwierdzili u niego złamanie lewej ręki - powiedział Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy KPP w Gostyniu. Policjanci, prowadzący czynności na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, które ma ustalić wszelkie okoliczności zdarzenia i wyjaśnić, kto jest sprawcą.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!