Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Czołówka forda z mercedesem

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    20.03.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Borek Wielkopolski. Kierowcy i pasażerowi forda mondeo udzielono pomocy medycznejBorek Wielkopolski. Kierowcy i pasażerowi forda mondeo udzielono pomocy medycznej fot. Bogdan Bujak

Do zderzenia dwóch samochodów: forda mondeo oraz mercedesa vito doszło dziś około godziny 13.00 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 w pobliżu Borku Wielkopolskiego z drogą wojewódzką nr 437 w kierunku na Dolsk.

Z relacji osób przebywających na miejscu wynika, że mercedes znajdował się na skrzyżowaniu od strony Dolska, gdy nadjeżdżający „krajówką” z kierunku Borku ford uderzył w pojazd niemieckiej marki.

Pomocy medycznej udzielono dwóm osobom podróżującym mondeo. Skończyło się na drobnych potłuczeniach. Kierujący mercedesem nie odniósł żadnych obrażeń.

Dowiedz się także: co drażni kierowców na parkingu przy ul. Polnej w Gostyniu oraz szykującym się proteście rolniczym

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!