Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Cztery siłownie pod koniec wakacji

› Aktualności ponad rok temu    29.08.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Siłownia zewnętrzna w Goli już niedługo będzie do dyspozycji mieszkańcówSiłownia zewnętrzna w Goli już niedługo będzie do dyspozycji mieszkańców fot. A. Fajczyk

W Goli, Czajkowie, Stankowie i Stężycy pojawiły się w ostatnich dniach urządzenia siłowni zewnętrznych. Gmina Gostyń realizuje w ten sposób postanowienia mieszkańców z Gostyńskiego Budżetu Obywatelskiego i z funduszu sołeckiego. Firma Fitness Park zamontowała w Goli 12 urządzeń: wyciskanie, wyciąg górny, twister, orbitrek, ławeczka, drabinka, podciąg dla nóg, narciarz, motylek, wioślarz, poręcze, prostownik pleców. O tym, że siłownia zewnętrzna powstanie właśnie w tym miejscu zdecydowali mieszkańcy w głosowaniu na zadania Gostyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jest to jedno z 4 zadań, które wskazała społeczność gminy Gostyń. Przypomnijmy, że w ramach realizacji budżetu partycypacyjnego bezpłatne są w tym roku przejazdy komunikacją miejską i podmiejską, powstają także dwa boiska sportowe w Daleszynie i Goli.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!