Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Czy 90 osób będzie pracować pod Poznaniem?

› Aktualności ponad rok temu    26.01.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 13 ocen 49 / 80%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Gmina Borek Wlkp. na własną rękę organizuje pracę dla bezrobotnych mieszkańców w magazynie spółki H&M w Gądkach. Obecnie zgłosiło się blisko 90 osób, które chcą znaleźć tam zatrudnienie. - Od pierwszego dnia, kiedy tylko pojawiłem się w gabinecie w urzędzie, w nowej kadencji, rozpoczęły się wizyty mieszkańców, szukających pracy. Tego byłem świadomy, jest wysokie bezrobocie w powiecie gostyńskim, dlatego każdą możliwość sprawdzam i staram się wykorzystać - mówi Marek Rożek, burmistrz Borku Wlkp. Czytaj w "Życiu Gostynia".

 

Czytaj również Kto chciał, pracę dostał

+ 39 głosów: 49 (80%) 10 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (13)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ela
ponad rok temu ocena: 0%  13
Pani Burmistrzu wszystkiego doberego życzę. Tylko proszę uwarzać na ludzi dookoła bo wielu jest Panu nieprzychylnych. To fałszywe dwulicowe osoby (nawet w urzędzie takie są niestety), które jak się tylko okazaja pojawi to przyszłowiowy "nóż w plecy" Panu wbiją. Kilka osób z gminy ma swoje WTYKI w Urzędzie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ inka
ponad rok temu ocena: 11%  12
co do Panów,którzy obejmą funkcje animatorów na Orliku to znam ich osobiście,uczyli mnie i są odpowiednimi ludzmi na to stanowisko. Dzieciaki ich lubią a oni mają z nimi dobry kontakt. Burmistrzu,dobry wybór.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JL
ponad rok temu ocena: 90%  11
Z tymi Panami nawet Jose Murinho nie miałby szans. KOLESIOSTWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
~ Mały Piłkarz
ponad rok temu ocena: 26%  10
A po co marszal mialby startować na tego orlika ? Skoro Za kazdym razem wyniki są znane przed roztrzygnięciem konkursu na animatora ! Urzędnicy pewnie podań nawet nie czytają, jedynie oglągają - No właśnie miało nie być układów .....
~ amatorek
ponad rok temu ocena: 86%  9
Więcej robi marszał niż ci animatorzy i gmina razem dla sportu. Robi nam lige turnieje i dla nas młodych i dzieci. On się nadaje tylko nie wiem czemu nie startuje. Jakby się zajął tym sportem u nas to by było super.
~ Mały Piłkarz
ponad rok temu ocena: 93%  8
Jakoś w ostatnich kadencjach nic nowego nie wnieśli animatorzy na tego naszego Orlika!! Wyrzucić piłkę dzieciom i róbta co chceta.....każdy z nas to potrafi!!! Przychodzę z dzieckiem na Orlika czasami, a animator w tym czasie trenuje Wisłe albo coś podobnego...czyli w jednej pracy kilka etatów- fajnie!!!
~ lok
ponad rok temu ocena: 63%  7
Prace tez pozałatwiał kolegom na orliku. układy układy układy, a miało być tak fajnie, a chyba nic się nie zmieni
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ patyczek
ponad rok temu ocena: 11%  6
stara sie chłopak stara to trzeba przyznać a w urzędzie jaka miła atmosfera ,idzie ku lepszemu ,ale sa tacy co jeszcze mocno i to mocno przeszkadzają i utrudniają to widac i słychać ,trzymaj się panie Burmistrzu i miej oczy do okoła głowy a uszy szeroko otwarte ,jescze bym tak szybko nie ufał najbliższym współpracownikom
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ joluuu
ponad rok temu ocena: 11%  5
Mamy kochanego -oddanego-zacnego i pełnego miłości do ludzi burmistrza .Cenić to powinliśmy.Nie stoi z założonymi rekami -działa -brawo Panie Marku /brawo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bezrobotny
ponad rok temu ocena: 88%  4
Brawo Panie Marku Brawo!!! Ludzi wysłać 60 km do pracy do Gądek a kolegom nauczycielom dać po 2 etaty albo i 3 etaty, bo wciąż mają mało........!!!
~ obserwator
ponad rok temu ocena: 100%  3
Pomysł bardzo dobry, dobór miejsca mniej trafny...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu ocena: 12%  2
burmistrz stara sie by ludzie mieli prace,dobry pomysł a jak się komuś nie będzie podobać to zrezygnuje,nikt nikogo do niczego nie zmusza
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ina
ponad rok temu ocena: 82%  1
Haruj & Milcz Burmistrzu, niech Pan dobrze sprawdzi No to powodzenia
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji