Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

"Czy musimy budować kopalnię węgla brunatnego?"

› Aktualności ponad rok temu    6.03.2015
Dorota Jańczak
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

W Chwałkowie zaplanowane jest spotkanie z prof. dr hab. Ryszardem Kozłowskim, pracownikiem Politechniki Krakowskiej dotyczące zagrożenia związanego z powstaniem kopalni na terenie gmin: Krobia, Poniec i Miejska Górka. Wykład pod hasłem "Czy mysimy budować kopalnię węgla brunatnego?" odbędzie się w sobotę, 7 marca o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Chwałkowie. Organizatorem jest Stowarzyszenie "Nasz Dom".

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ szymek895
ponad rok temu 4
Kuba słuchaj a co lepiej żeby te chłopy stały i patrzyli jak im ziemię odbierają. ? Nie to nie jest wyjście muszą walczyć o swoje do końca!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiciu
ponad rok temu ocena: 100%  3
Stowarzyszenie Nasz Dom to pan Czwojda i .................. co wyraził zgodę na odwierty z pominięciem rolników. A teraz jak po ptokach ........................trzeba mieć ................................................
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ obserwatoros
ponad rok temu ocena: 20%  2
Rząd powinien dać jasną decyzję i nie trzymać w niepewności ludzi. Tylko, że dla PO i PSL najważniejsze jest poparcie i ogłoszą to dopiero za jakiś czas, bez wyprzedzenia, na ostatnią chwilę. Jeśli są to ważne strategiczne złoża to nie powinno być dyskusji. To konieczne dla całej Polski i już. Grupka rolników nie powinna mieć tu żadnego większego znaczenia. Jeśli koniecznie chcą dalej gospodarzyć, mogą sprzedać ziemię i kupić gospodarstwo gdzie indziej... Tak wiem brutalne, ale takie jest życie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuba84
ponad rok temu ocena: 0%  1
Ludzie "zwiazani" z kopalnia tzn Ci ktorzy walcza aby ona nie powstala ; nie chce nikogo obazic ale czy jestescie na tyle glupi?niedoksztalceni? nie potrafiacy myslec ? malo spostrzegawczy ? nie widzicie co robia swinie przy korycie na wiejskiej w Warszawce? robia z naszym krajem co im sie podoba , powoli okradaja i go wyprzedaja !! czy nikt z Was bioracych udzial w tych smiesznych protestach i zebraniach nie potrafi stanac w pol kroku w tej nierownej walce i powiedziec sobie ze jesli jakis baran podpisze papier to i tak bedziecie musieli pozegnac sie ze swoimi gospodarstwami ktore prowadzicie w wielu przypadkach z dziada pradziada a co za tym idzie dziure to Wam tu wypier...ola taka ze sie osracie na miekko. Nie pomoga wtedy nawet hektolitry gnojowicy wylewanej gdziekolwiek i megatony obornika wyrzucanego z rozrzutnika na ktorym lape trzyma bank :) zalosne tj wg mnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji