Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dali czadu w Borku Wlkp.

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    1.06.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 83 / 42%
A A A
The ChanceThe Chance fot. A. Fajczyk

Pamiętacie dziewczyny z grupy The Chance? Finalistki II edycji programu X-Factor dały czadu w Borku Wlkp. W niedzielę, w tamtejszym ośrodku kultury odbywał się finał konkursu GOK Factor, a tworzące grupę: Monika Marcol, Magdalena Adamiak i Agnieszka Latusek, zasiadały w jury. Impreza rozpoczęła się od godzinnego koncertu The Chance - tak na rozgrzewkę, aby dodać odwagi i otuchy uczestnikom konkursu.

Dziewczyny rozgrzały publiczność, po czym wraz z pozostałymi członkami komisji, wysłuchały i obejrzały 14 prezentacji GOK Factor. Konkurs skierowany jest dla dzieci i młodzieży z boreckiej gminy. Organizatorem i inicjatorem przedsięwzięcia jest miejscowy ośrodek kultury.

- Jako instytucja też staramy się pozyskiwać takie osoby, odkryć je. Prowadzimy dla nich zajęcia. I nie chodzi tu o spektakularne talenty. Mamy w gminie osoby, które tańczą, śpiewają, wspaniale recytują, sprawnie żonglują piłką. Przygotowałam GOK Factor z myślą o nich, o naszych lokalnych, młodych artystach - przyznała Justyna Chojnacka, dyrektor MGOK w Borku.

Na scenie boreckiego ośrodka kultury 31 maja pokazały się dzieci, a także młodzież z boreckiej gminy, którzy przeszli wstępne eliminacje. Komisja oceniająca, a także licznie zgromadzona w sali ośrodka kultury publiczność, mogła podziwiać 14 talentów w 5 dziedzinach - tańca, śpiewu, recytacji, gimnastyk i gry na instrumentach. - Macie dzisiaj ogromną szansę - zyskujecie doświadczenie, uczycie się nowych emocji, walczycie ze słabościami, wzbudzacie nasz podziw i entuzjazm. To jest wasza chwila - zachęcała występujących dyrektor Chojnacka. Uczestnikom kibicowali rodzice, a także znajomi.

Kto wygrał? Czytaj w bieżącym wydaniu "Życia Gostynia"

Zobacz, jak wyglądała niedziela podczas Dni Gostynia?

+ 35 głosów: 83 (42%) 48 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ anna
  ponad rok temu 1
  Co za lipa !!! Sztuczny tłum i oklaski pod kamerę :) .... ŻAL
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji