Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dekoracje ozdobią świąteczne stoły

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Warsztaty świątecznePępowo. Warsztaty świąteczne fot. GOK Pępowo

To były już czwarte warsztaty zorganizowane przez GOK Pępowo.

Tym razem instruktor Monika Rolnik zaproponowała, by przyozdabiać gładkie talerze oraz drewniane podstawki do jajek.

W spotkaniu wzięła udział maksymalna liczba uczestników - 70 osób (w tym jeden mężczyzna).

 

-  Takie zajęcia to ciekawa forma spędzania wolnego czasu, która łączy stany i pokolenia. Najmłodsza uczestniczka miała 5 lat, ale przybyły też uczennice ze szkoły podstawowej i gimnazjum, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz emerytki z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Panie, które pojawiły się choć raz na zajęciach z rękodzieła z przyjemnością biorą udział w kolejnych edycjach, zabierając ze sobą koleżanki czy rodzinę. Korzyści z udziału w świątecznych warsztatach jest mnóstwo - podkreśla Leszek Żelazny, dyrektor GOK.

 

Oprócz walorów edukacyjnych (początkowo niewiele osób znało technikę decoupage'u - dziś mieszkanki gminy Pępowo na własną rękę zakupują potrzebne materiały, by pracować w domowych warunkach), można liczyć na ciepły napój i poczęstunek. Tym razem uczestniczki miały do wyboru ciasto francuskie, rozetki i kruche ciastka przygotowane przez piekarnię GS Pępowo. Ważne jest też to, że zajęcia rękodzieła są bezpłatne, a wszystkie przyozdobione materiały panie otrzymują do domu, by dekoracje zdobiły świąteczne stoły.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!