Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

DJ PePe lubi muzykę taneczną, wystrzega się techno

› Społeczeństwo 5 miesięcy temu    10.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na zdjęciu z Anna Pospiech – przewodniczącą pępowskiego koła seniorów. Pan Piotr regularnie grywa na ich spotkaniachNa zdjęciu z Anna Pospiech – przewodniczącą pępowskiego koła seniorów. Pan Piotr regularnie grywa na ich spotkaniach fot. Anna Twardowska

Chciał być lotnikiem lub zajmować się astronomią. Potem myślał o zawodzie rusznikarza (wyrób, naprawa i konserwacja broni). Nie wyszło, ale do dziś pasji ma wiele: podróże z małżonką (nie tylko po Polsce), fotografia, muzyka. To ta ostatnia spowodowała, że jego nazwisko jest znane w okolicy.

 

Piotr Pazoła (59 l.) z Kuczynki „po godzinach” jest DJ-em.

- Gdy miałem kilka lat, a mama chciała mieć chwilę spokoju po obiedzie, wystarczyło, że tata wziął mnie na kolana i włączył radio. Potrafiłem dwie godziny siedzieć i słuchać. Zawsze lubiłem muzykę taneczną i taniec. Nie lubię jednak, gdy chłopak idzie z dziewczyną na zabawę, a ona tańczy trzy metry od niego – stwierdza z przekonaniem.

Z wykształcenia jest elektronikiem i posiada szereg zainteresowań. 

W latach 1985-88 obsługiwał do 45 imprez w roku. Głównie grywał na weselach i wieczorkach. Gdy ktoś przychodził z listą muzycznych próśb, odpowiadał: nie gram nowoczesnej muzyki młodzieżowej, tylko stare, sprawdzone przeboje, odpowiednie dla danej imprezy. 

Rozmowę z DJ PePe znajdziecie w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także: Górale i chór będą kolędowali na Świętej Górze.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Sesil
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Przecież Pepe to stary metal jest
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji