Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dla kogo 1% podatku? Czekamy na zgłoszenia

› Społeczeństwo 8 miesięcy temu    20.01.2020
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adobe Stock

Ruszamy z naszą coroczną akcją „Przekaż swój 1% dobra”. Znacie kogoś z terenu powiatu gostyńskiego, na kogo można przekazać 1% podatku? Dajcie nam znać poprzez jedną z opcji: wiadomość prywatną na profilu facebookowym, kontakt telefoniczny lub wiadomość mailową.

 

W ubiegłym roku na łamach naszego tygodnika opisaliśmy prawie 50 sylwetek dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy liczyli na wasze wsparcie. Dzięki wpisaniu ich numerów KRS w odpowiedniej rubryce przy zeznaniu podatkowym, umożliwiliście im rehabilitację i wyjazdy na turnusy, na które czasem brakuje pieniędzy. Lista z roku na rok jest coraz większa, dlatego chcemy podzielić ją na części. Będziemy je publikować na łamach Życia Gostynia przez kilka kolejnych tygodni. Należy pamiętać, iż 1% to nie jest darowizna. Każdy polski podatnik może samodzielnie zadecydować, do kogo trafi część podatku dochodowego, który powinien zapłacić państwu. Ta część podatku nie idzie z naszej kieszeni. Jeśli nie zdecydujemy się na przekazanie 1%, podatek za dany rok trafi do państwowej kasy.

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do kontaktu. Przypominamy też, że umieszczenie zdjęcia wraz z danymi, związanymi w przekazywaniem 1%, jest zupełnie darmowe.


Znasz osobę z terenu pow. gostyńskiego, na którą można oddać 1% podatku? Daj nam znać poprzez:

wiadomość prywatną na profilu facebookowym (Życie Gostynia lub gostynska.pl),

kontakt telefoniczny (65 572 74 00),

wiadomość mailową na adres a.twardowska@zycie-gostynia.pl

Wasze dziecko/członek rodziny w poprzednich latach już znaleźli się na łamach naszego tygodnika? Będziemy wam wdzięczni za kontakt i potwierdzenie, że i w tym roku chcecie współpracować.

Znajdź nas na Facebooku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Druh
8 miesięcy temu 1
Ja zawsze wpłacam na lokalne OSP poprzez ZOSPRP. Tam 90 % wplywa na konto danej jednostki.. Niestety mam uraz do fundacji albo lepiej nazwę to pseudofundacje które żerują tylko na krzywdzie innych aby po prostu zarabiać . tylko kilka procent trafia na leczenie chorych dzieci a reszta to "koszty własne fundacji". Znam to dobrze z przykładu jednej lokalnej fundacji...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji