Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dla miłośników koni i gołębi

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    26.08.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Uczniowski Klub Jeździecki Dżamajka w Borku Wielkopolskim i Starostwo Powiatowe w Gostyniu zapraszają na czwartą edycję Towarzyskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody o Mistrzostwo Powiatu Gostyńskiego, które odbędą się 29 sierpnia (niedziela) na parkurze Gospodarstwa Agroturystycznego „Stajnia Dżamajka” w Skokowie.

Otwarcie imprezy o godzinie dziesiątej. Proponowane przez organizatorów konkursy zmagań o mistrzowskie laury to kuce na przeszkodach do 80 cm i kategoria L. Sportowy program zawodów przewiduje ponadto rywalizację kucy na niższych przeszkodach oraz parkur LL z trafieniem w normę czasu i L1 (dwufazowy, przeszkody do 105 cm). Pierwsze trójki klasyfikacji poszczególnych konkursów zostaną uhonorowane pucharami i nagrodami rzeczowymi, które otrzymają również zawodnicy uplasowani na miejscach 4-5. Termin zgłoszeń mailowych (wlodek24@op.pl) lub telefonicznych (663-470-119) upływa 27 sierpnia. - Od uczestników wymagane są aktualne zaświadczenia badań lekarskich i szczepienia koni, a opłata startowa wynosi 30 złotych – poinformował Włodzimierz Baszyński, właściciel Stajni Dżamajka. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa gołębi ozdobnych, przygotowana przez członków utworzonego niedawno Klubu Hodowców Gołębi Rasowych w Borku Wielkopolskim. (C.W.)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!