Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dlaczego Pawełek sika w parku?

› Aktualności ponad rok temu    24.07.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Fajczyk

Pawełek, czyli urządzenie, z którego można pobrać wodę pitną, pojawił się na placu zabaw przy ul. Leszczyńskiej w Gostyniu. Został tam zamontowany z inicjatywy gostyńskiego Zakład Wodociągów i Kanalizacji i działa, czerpiąc wodę z miejskiego wodociągu. Z możliwości dostępu do źródła bardzo się cieszą osoby, wypoczywające na terenie placu zabaw przy os. 1000-lecia, zwłaszcza najmłodsi.

Montaż i koszt zakupu Pawełka wyniósł około 4 000 zł. Przypomnijmy, że na terenie rekreacyjnym na tzw. "wałach" przy os. 1000-lecia w Gostyniu chętni mogą skorzystać z placu zabaw dla najmłodszych, siłowni zewnętrznej skateparku, a także boiska wielofunkcyjnego. Czy gdzieś jeszcze na terenie miasta stoi Pawełek? Czytaj w najbliższym numerze "Życia Gostynia"

Zobacz też, kto spacerował z marihuaną w kieszeni? i o kolizji w Siedlcu

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ olobolo
  ponad rok temu 3
  Skubany opił się piwa i nie wie co dalej robić. A tak w ogóle to jak się mu przyjrzałem to facet całkiem wporzo i pogada i sypnie kawałem .........
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ TO (it)
  ponad rok temu 2
  boje sie tego Pawełka!!! jak postać z jakiegoś horroru
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mary
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Przydałby sie jakiś odpływ czy cos w tym stylu bo wokół Pawelka bajorko i błoto sie robi. A tak po za tym to inicjatywa jak najbardziej na plus
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji