Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dlaczego w przedszkolu nie ma dyżuru?

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    7.07.2010
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W Przedszkolu Samorządowym w Piaskach w lipcu dzieci miały uczęszczać na dyżur letni.

Zgłoszono dziewięcioro przedszkolaków. Jednak, im bliżej wakacji, rodzice odpisywali swoje pociechy. Ostatecznie na dyżurze miało pozostać czworo maluchów. - Rodzice pewnie przemyśleli sprawę, informowali nas, właściwie na ostatnią chwilę, że dziećmi będą opiekowali się dziadkowie lub ktoś z rodziny. Dyżur musi być uzgodniony z organem prowadzącym placówkę, więc po rozmowie z wójtem zdecydowaliśmy, że dla czworga dzieci naprawdę nie opłaca się organizować dyżuru - wyjaśnia Urszula Pożegowiak, dyrektor przedszkola. Podkreśla, że przedszkole chciało przyjąć maluchy w lipcu i było do tego przygotowane: nauczyciele zostali ujęci w planie pracy, kucharka i pomoc kucharki na zmianę miały pracować. - I runęło wszystko. Oczywiście, rodzice mają prawo do takiej decyzji, ale z drugiej strony są osoby niezadowolone, bo naprawdę nie mają co zrobić ze swoimi pociechami - przyznaje Urszula Pożegowiak. Dyrektor podkreśla, że nie ma w sytuacji winy przedszkola. - Chcieliśmy, aby dyżur był, aby rodzice byli zadowoleni, jesteśmy przecież otwarci na ich sugestie. Jednak, na taką sytuację, nie mieliśmy wpływu. Rodzice rezygnowali właściwie w ostatniej chwili - przypomina Urszula Pożegowiak. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sara
ponad rok temu 1
tak bo przedszkole jest po to aby sie "opłacalo"" kwintesecja myslenia w Piaskach...prawda jest taka że rodzice zapewne odpisywli swoje dzieci ze strachu, że w ostatniej chwili dyzur zostanie odwołany i zostana z kwitkiem, jak niejeden raz w tym przedszkolu bywało. no i stało sie jak zawsze. dobrymi chęciami to pieklo jest wybrukowane!!!W Gostyniu przedszkola przepełnone na dyżurach naewt a 4 km dalej juz kraina szczęśliwości - dzieci zawsze mają z kim byc . no cuda jakieś , nieprawdaż??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji