Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dni Gostynia - jak będą wyglądały?

› Aktualności ponad rok temu    29.05.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Agnieszka Chylińska i Grzegorz Hyży na Dniach Gostynia 2015.Agnieszka Chylińska i Grzegorz Hyży na Dniach Gostynia 2015.

Już niebawem (30 i 31 maja), na gostyńskim Rynku i w jego bezpośredniej okolicy odbędą się Dni Gostynia 2015. Impreza tradycyjnie ma charakter głównie muzyczny, w tym roku publiczność jako pierwsze usłyszy zespoły z Gostynia: Many Movements i the G[H]OST. Bezpośrednim supportem przed koncertem gwiazdy wieczoru będzie występ grupy OGIEŃ. Zespół tworzą muzycy z Kościana, Pleszewa, Pobiedzisk i Poznania. Szturmem podbijają wielkopolskie serca muzyczne – są doskonale znani słuchaczom Radia Merkury. Określają się hasłem „Rock'n'roll nie umarł - ma się dobrze i dzisiaj nazywa się OGIEŃ”.

Kliknij: UWAGA ZMIANA RUCHU

Gwiazdą sobotniego świętowania będzie Agnieszka Chylińska, jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek. Rozpoczynała jako osiemnastoletnia zbuntowana rockmenka w legendarnym zespole O.N.A. z którym nagrała 6 płyt. Każda z nich pokryła się kolejno złotem i platyną. Obecnie to gwiazda telewizji TVN i stacji radiowej RMF FM. Każda propozycja muzyczna artystki budzi zainteresowanie krytyki i nigdy nie przechodzi bez echa. Agnieszka Chylińska dzisiaj to jedna z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistek. Budząca kontrowersje, kochana lub nienawidzona, ale zawsze budząca emocje energiczna artystka prywatnie jest mężatką i mamą trójki dzieci.

Kliknij: UWAGA ZMIANA RUCHU

W niedzielę główną atrakcję muzyczną stanowić będą dwa koncerty. O 19:45 na scenie pojawi się formacja Me, Myself and I - muzyka głównie bez instrumentów, piosenki bez zwrotki i refrenu, bez tekstu. Tylko ludzki głos, który porywa i wzrusza. Zespół tworzą: Magdalena Pasierska, Michał Majeran i gostynianin Karol „Gizmo” Giżewski, aktualny mistrz Polski w beatboxie. O 21:30 rozpocznie się koncert Grzegorza Hyżego. Wokalista, który ceniony jest za swój znakomity wokal i wyjątkową sceniczną wrażliwość, w Gostyniu zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu „Z całych sił”, z którego pochodzą hity: „Wstaję”, „Z całych sił”, „Na chwilę”, „Pusty dom” i „Zagadka”.

Kliknij: UWAGA ZMIANA RUCHU

Dni Gostynia 2015 to nie tylko muzyka. W niedzielę na najmłodszych gości czeka program animacji dziecięcych Gosia Kosik DJ Miki, na Rynku ponownie pojawią się WYMIATACZE, cieszące się dużą popularnością potyczki sprawnościowe. Bogatą ofertę przygotował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu, w sobotę i niedzielę będzie można spróbować swoich sił między innymi w triathlonie, turnieju tenisa ziemnego czy teście Coopera. Atrakcje sportowe będą odbywały się na obiektach OSiR (pływalnia „Na fali”, kort tenisowy, kartodrom). Na placu przy Górze Zamkowej na dzieci i dorosłych czekać będzie wesołe miasteczko.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marian
ponad rok temu ocena: 0%  3
Pozdrawiam koleżanki i kolegów z lat pracy w PKS od 1968 do 1972 z małymi przerwami.Dziś już na emeryturze i PKS łącznie przepracowałem ponad 32 lata. Panienki gostyńskie mnie unikały i dziś to dziwne bo ożeniłem się w Krotoszynie i mam trójkę dzieci.Gostyńskie panienki o coś się obawiały ale obawy były ( mogę przypuszczać ) bez postawne. Marian
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marian
ponad rok temu ocena: 0%  2
Szanowni mieszkańcy Gostynia i w dalszej części moich wspomnień przypominają mi się dalsze zdarzenia z lat 1968 ( okres letni ).Te cztery niebieskie pudła przypominają mi czterej frajerów,którzy na życzenie miesz.Siedmiorogowa Pierwszego gm.Borek Wlkp.sądzili mnie przed Kolegium oskarzającym w Ratuszy gostyńskim.Jedna z czteroosobowego składu tych frajerów był mieszkaniec Siedmiorogowa Pierwszego.Minęło już tyle lat a miasto Gostyń żyje tymi frajerskimi wymysłami.Skazano mnie na grzywną - ale wówczas za co a za to,że w Siedmiorogowie panował i może panuje do dziś polityczny bałagam. Krotoszyn dnia 2015.06.02
~ Marian
ponad rok temu 1
Gostyń dla mnie do 1975 był miastem powiatowym i przypadkowo oglądając Rynek w internecie to się przypominają dobre i złe sprawy.Sprawy złe szczególnie to polityka za czasów poprzedniego systemu a która do dziś rzutuje i uważam a żeby z tym skończyć.W powiecie gostyńskim było źle i krotoszyńskim było i może nadal jest podobnie. Mieszkałem wraz z rodzicami od roku 1945 we wsi Siedmiorogów Pierwszy i to polityka była ciągłym wiejskim nieporozumieniem do tego stopnia ,że rodzice byli zmuszeni w roku 1983 gospodarstwo sprzedać.Było minęło i od roku 1989 mamy ustrój demokratyczny i co stare to nie nowe a co nowe to nie stare. Z poważaniem