Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Do początku przyszłego tygodnia będą wyrozumiali dla właścicieli aut

› Społeczeństwo 14 dni temu    21.05.2020
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Bogdan Bujak, Maciej Mostowy

W poniedziałek, 25 maja samorząd Ponieca jako ostatnia z gmin posiadających strefę płatnego parkowania wróci do pobierania opłat za pozostawiania pojazdów w centrum miasta. Wcześniej uczyniły to Krobia i Piaski. Co prawda piaskowską SPP uruchomiono już w poniedziałku, 18 maja, ale tamtejsze władze postanowiły dać zapominalskim właścicielom, którzy może nie przyzwyczaili się jeszcze do powrotu płatnych parkingów, okres przejściowy. 

- Jeżeli ktoś nie zapłaci, to w takich przypadkach od razu nie dostaje kary. Na razie tylko upominamy kierowców. Ale od poniedziałku, 25 maja będziemy normalnie egzekwować opłaty i wystawiać mandaty - mówi wójt Wiesław Glapka.

Tego samego dnia, od godziny 9.00 właściciele aut będą musieli pobierać bilety parkingowe z parkometrów na ponieckim rynku.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!