Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Do świąt popularne dyskonty czynne całodobowo

› Aktualności 7 miesięcy temu    7.04.2020
Redakcja
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A
Powiat. Władze popularnych sieci handlowych postanowiły wydłużyć czasy pracy większości sklepówPowiat. Władze popularnych sieci handlowych postanowiły wydłużyć czasy pracy większości sklepów fot. arch. Życia Gostynia

W związku z nowymi zmianami ogłoszonymi przez polski rząd w odniesieniu do stanu epidemii władze niektórych sieci handlowych zdecydowały się zmienić godziny funkcjonowania swoich sklepów.

Już w zeszłym tygodniu godziny otwarcia zmieniły Biedronka i Lidl - markety były czynne od 6.00 do 24.00.

- Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych - czytamy w komunikacie prasowym Biedronki.

Natomiast w tygodniu przedświątecznym popularne dyskonty zaczęły działać całodobowo. Już od poniedziałku, 6 kwietnia czynne przez 24 godziny są niektóre sklepy Lidl - jedyny w naszym powiecie dyskont tej niemieckiej sieci rozpocznie pracę przez całą dobę od środy, 8 kwietnia. Z kolei od dziś w tym wymiarze godzinowym, aż do piątku 10 kwietnia zaczyna działać Biedronka.

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci.

Czytaj także: mieszkańca wioski zaniepokoił mężczyzna śpiący w samochodzie

e-wydanie gazety Życie Gostynia

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kłamcy
7 miesięcy temu 4
Biedronka przy targowisku powinna być czynna do 24 w wtorek 23:31 I klamkę pocałowałem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nie kupuję w sieciówkach
7 miesięcy temu 3
uważam, że powinno być więcej pracowników by mogli pracować mniej godz i zadbać o swoje zdrowie.... Pozdrawiam i podziwiam
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Osoba
7 miesięcy temu ocena: 100%  2
Tylko czy pracownikom biedronki starczy SIŁ do pracy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Biedromaniak
7 miesięcy temu ocena: 0%  1
Link do biedry nie działa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji