Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dobre Smaki Powiatu. Wybieramy najlepsze przepisy

› Zdrowie i uroda› Kulinaria ponad rok temu    10.07.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. Fotomontaż

Sześcioro odważnych postanowiło stanąć w kulinarne szranki w ramach tegorocznego konkursu „Dobre Smaki Powiatu”. W tym roku, w nowej formule organizatorzy postawili nie tylko na promocję rodzimych produktów żywnościowych, ale także aktywizację mieszkańców powiatu poprzez wymianę doświadczeń kulinarnych. Temu ma służyć konkurs na najlepszy przepis zgłoszony przez osoby prywatne, koła gospodyń wiejskich czy restauracje. Przez kolejne dni na naszym portalu będę pojawiały się dokładne opisy zgłoszonych potraw.

W kolejnych czterech numerach „Życia Gostynia” (pierwszy jest już w sklepach) opublikujemy kupony, na których można zagłosować na jeden z przepisów zaproponowanych przez uczestników - można je przynosić do siedziby „Życia Gostynia”, ul. Kolejowa 15 lub Starostwa Powiatowego w Gostyniu, ul. Wrocławska 256. Każdy kupon to 5 pkt.

Obok głosowania w gazecie uruchomiliśmy równocześnie głosowanie za pomocą SMS, które potrwa do 6 sierpnia. Aby oddać w nim głos wyślij sms o treści gostynska.XX (np. gostynska.7) pod numer 71051 (koszt sms 1,23 zł z VAT). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania. Każdy SMS to 3 punkty.

Zachęcamy wszystkich Czytelników i Internautów do udziału w wyborze Dobrych Smaków Powiatu. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD. Szczegóły dotyczące samego konkursu można znaleźć na stronie www.powiat.gostyn.pl

Finał konkursu na najlepszy przepis kulinarny z wykorzystaniem produktów, które otrzymały certyfikat „Dobre Smaki Powiatu” odbędzie się podczas Dożynek Powiatowych, 15 sierpnia 2019 r. Podczas imprezy laureatom konkursu zostaną wręczone czeki o wartości 500, 300 i 200 zł na zakup sprzętu AGD.

Lista numerów do udziału w głosowaniu SMS:

  1. Papryka w pomidorach - Katarzyna Łabęda, Krobia - wyślij sms o treści gostynska.1
  2. Domek piernikowy - Koło Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach - wyślij sms o treści gostynska.3
  3. Przystawka polędwiczki w zalewie - Koło Gospodyń Wiejskich w Głuchowie - wyślij sms o treści gostynska.4
  4. Gulasz z kiełbasą i papryką - Koło Gospodyń Wiejskich w Czarkowie „Czarkowianki” - wyślij sms o treści gostynska.5
  5. Przystawka meksykańska - Patrycja Łąkowska, Bułaków - wyślij sms o treści gostynska.6

Lokalizacje do składania kuponów na „Dobre Smaki Powiatu”:

  • Redakcja „Życia Gostynia”, ul. Kolejowa 15, Gostyń
  • Starostwo Powiatowe w Gostyniu, ul. Wrocławska 256, Gostyń

Zobacz także: Wygraj bilety na Jarocin Festiwal

+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!