Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Docenili strażaków. Teraz będą się integrować

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    23.09.2018
Anna Twardowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Projekt „Od dzieciaka do strażaka” Projekt „Od dzieciaka do strażaka”  fot. A. Twardowska

Społeczność Ludwinowa i Kościuszkowa zorganizowała dziś strażacką imprezę pod chmurką licząc na to, że tym razem deszcz nie popsuje im planów.

 

Projekt „Od dzieciaka do strażaka” jest sfinansowany z Programu Grantów Społecznych powiatu gostyńskiego. - Chcemy dzięki niemu pogłębić wiedzę dzieci i młodzieży w dziedzinie przeciw pożarniczej ucząc poprzez zabawę. Chcemy też odciągnąć od świata wirtualnego nasze dzieci i rodziny – mówi Agnieszka Waleńska, skarbnik OSP Ludwinowo.

Zaproszeni na uroczystość goście, a wśród nich starosta Robert Marcinkowski, podziękowali druhom z miejscowej jednostki OSP za reprezentowanie powiatu gostyńskiego na zawodach wojewódzkich, które odbyły się niedawno w Wągrowcu. Gratulacje złożono też na ręce zaproszonych na uroczystość reprezentantek OSP Kunowo i członków straży. O sukcesach czytaj TUTAJ. 

Program imprezy objął między innymi pokaz musztry w wykonaniu drużyny seniorek, prezentację pierwszej pomocy, którą zajęli się druhowie z Pępowa, występy dzieci, konkurs plastyczny, a także poczęstunek na ciepło i słodkości. Społeczność wioski spontanicznie zebrała się pod sceną i odśpiewała druhom piosenkę, powtarzając stwierdzenie: „jesteście najlepsi!”.

O imprezie przeczytasz także w kolejnym Życiu Gostynia. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ xyz
  ponad rok temu 1
  Gdzie był Wójt gminy Pępowo dlaczego nie przybył przecież był zaproszony dlaczego osobiście nie pogratulował strażakom udziału w wojewódzkich zawodach . Ludwinowo od Pępowa to tylko 10km
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji