Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AŁukpol A1 Podstrona
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Doczekali się dróg z prawdziwego zdarzenia

› Społeczeństwo ponad rok temu    5.09.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Łęka Mała. Sołtys wsi tłumaczy, że dotychczasowe drogi naprawiane były przez samych mieszkańców, jednak zawsze się psuły. Nowa powierzchnia ułatwi życie wielu kierowcomŁęka Mała. Sołtys wsi tłumaczy, że dotychczasowe drogi naprawiane były przez samych mieszkańców, jednak zawsze się psuły. Nowa powierzchnia ułatwi życie wielu kierowcom fot. Tomasz Teodorczyk

Przez długi okres dwie drogi w Łęce Małej naprawiane były ,,własnym sumptem''. Pod koniec sierpnia mieszkańcy wsi wreszcie doczekali się naprawionych odcinków.

 

– Drogi te wcześniej były naprawiane własnym sumptem, jednak to nie wystarczało. Na remont czekaliśmy bardzo długo – wyjaśnia sołtys wsi Henryk Machowski.

 

Po długim oczekiwaniu mieszkańcy Łęki Małej otrzymali pieniądze z funduszy gminnych na remont dwóch odcinków dróg140 metrowej i 80 metrowej.

Prace rozpoczęły się w środę 22 sierpnia i trwały do końca sierpnia. Na dwa odcinki został położony asfalt. 

Czytaj: Nielegalny fotoradar we wsi?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!