Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Dom dziecka opanowały familie

› Społeczeństwo ponad rok temu    18.06.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Bodzewo. Festyn rodzinny Bodzewo. Festyn rodzinny "Powitanie lata" fot. Bogdan Bujak

Około 500 osób bawiło się na Festynie rodzinnym „Powitanie lata” na terenie parku przy Domu Dziecka w Bodzewie. Ściągnęły całe familie, byli także byli wychowawcy i wychowankowie placówki. Wszyscy, których zechcieli mogli uczestniczyć w szeregu konkurencji, było ich 10, jakie organizatorzy przygotowali dla odwiedzających. Za uczestnictwo były oczywiście upominki.

Jednakże zabawy wymyślone przez organizatorów, już same w sobie mogły stanowić formę nagrody, dla osób biorących w nich udział. Było m.in. rysowanie autoportretów z zasłoniętymi oczyma, rzucanie lotkami do balonów, wspinaczka i wędrówka po linie, pojedynki sumo, „rodzinna taśma”, strzelanie z wiatrówki oraz mecz „piłki wodnej”. Swoich sił można było również spróbować w speedball-u - dyscyplinie, której gmina Piaski jest pionierem w Wielkopolsce.

- Wszystko służyło zabawie. Było także wspólne rysowanie muralu na płocie w parku przy domu dziecka - tłumaczył Mirosław Sobkowiak, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

W czasie festynu przy domu dziecka nagrodzono także dwanaście załóg uczestniczących w Rodzinnym Samochodowym Rajdzie Smerfów 2016. - Dodatkowo wyróżniliśmy reprezentującą środowisko rodzin zastępczych jedną z rodzin - podał dyrektor.

O tym, w jaki jeszcze sposób uczestnicy festynu mile spędzali czas czytaj w kolejnych wydaniach "Życia Gostynia".

Jaka giga impreza czeka na uczestników jutro w Gostyniu - dowiedz się TUTAJ.

      

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!