Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dopiero zaczęli, już myślą o kolejnej

› Kultura i Rozrywka 8 miesięcy temu    8.12.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Piaski. Płyta Piaski. Płyta "Keep the Blues" rozchodziła się po koncercie jak ciepłe bułeczki. Wkrótce ma być do nabycia także w kilku miejscach w powiecie fot. Bogdan Bujak

Słowa uznania i prośba o autograf towarzyszyły występowi zespołu Frazier&Nowak Project, który w premierowym koncercie na scenie GOK-u w Piaskach zaprezentował utwory z płyty „Keep the Blues”.

- Fantastyczne, świetne uczucie, długo czekaliśmy na ten moment - mówił zapytany o swoje odczucia po występie Marcin Nowak.

Razem z Chuckiem Frazierem, Wandą Kupczyk, Szymonem Frankiem, Danielem Garcią oraz zaproszonymi gośćmi dali popis swoich muzycznych możliwości.

- Gdy pierwszy raz spotkałem Marcina i „skrzyżowaliśmy” gitary od razu wpadliśmy na pomysł, aby wydać płytę. Zaczęliśmy pisać, razem tworzyć muzykę i wyszło coś pięknego. Już nie mogę doczekać się drugiego krążka - dodaje Chuck Frazier.

Na razie jednak artyści chcieliby pograć utwory, które znalazły się na premierowej płycie.

W piątkowy wieczór publika usłyszała muzykę przekrojową: od bluesa klasycznego, przez tego z domieszką jazzu czy rocka. Przykładem tego pierwszego był utwór, który najbardziej przypadł do gustu Chuckowi Frazierowi.

- Podoba mi cię cały album, ale ostatnia piosenka na płycie: „Old Village Blues” to utwór wykonywany w dawnym stylu. Podczas nagrywania w studiu starałem się śpiewać „do ręki” tak, jak to robili bluesmani ze starej szkoły - tłumaczy artysta.

Teksańczyka mogliśmy usłyszeć także wykonującego m.in. polskiego bluesa, czyli „Dbaj o miłość” - jeden z rzadkich anglojęzycznych utworów z repertuaru Tadeusz Nalepy.

Więcej czytaj w „Życiu Gostynia”.

Czytaj także: Giełda Muzyczna rajem dla każdego melomana

+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!