Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dorabiasz "po godzinach", ale boisz się założyć firmę? To spotkanie jest dla ciebie

› Społeczeństwo 10 miesięcy temu    6.09.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Biznes na próbę - spotkanieBiznes na próbę - spotkanie

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne „Biznes na próbę czyli działalność nierejestrowa”.

 

Spotkanie jest skierowane do wszystkich osób, które po godzinach swojej pracy etatowej chcieliby dorabiać, ale nie chcą zakładać firmy oraz dla osób, które mają pomysł na biznes, ale nie czują się na siłach prowadzić firmy oraz nie przewidują przychodów wyższych niż 1 125 zł miesięcznie.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej; poznają narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej; dowiedzą się, jak działalność nierejestrową rozliczyć w PIT oraz jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową. Otrzymają również narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji w formularzu internetowym gospodarka.gostyn.pl/Biznes_na_probe_.html lub telefonicznej 537 007 087.

Spotkanie odbędzie się 17 września (wtorek) w godzinach 17.00-18.00 w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego Gostyń, ul. 1 Maja 13/3.

Czytaj także o konkursie Debiuty Biznesu 2019. 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!