Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dostał zakaz zbliżania się do siostry

› Aktualności ponad rok temu    15.07.2015
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Była potrzebna interwencjaByła potrzebna interwencja fot. Marek Dąbkowski - Fotolia

Siostra przygarnęła pod swój dach brata. Okazało się niestety, że zaczął pić. Po kolejnej awanturze, kiedy kobieta zażądała, aby opuścił jej dom, groził, że zrobi jej krzywdę.

Sytuacja miała miejsce w jednej z miejscowości w gminie Krobia. Przez dłuższy czas 41-letnia kobieta i jej 58-letni brat żyli w zgodzie. Jednak od półtora miesiąca mężczyzna pił alkohol.

– Pojawiły się problemy stąd wynikające, jakieś awantury. Kulminacja zachowań negatywnych wobec siostry miała miejsce 8 lipca. Brat w trakcie kolejnej awantury, gdy siostra oświadczyła, że ma się wyprowadzić, zagroził jej spowodowaniem obrażeń ciała – informuje Jacek Masztalerz, zastępca prokuratora rejonowego w Gostyniu. Interweniowali policjanci, którzy zatrzymali mężczyznę.

- Uwzględniając fakt, że w ramach wcześniejszego postępowania sądowego wobec tego sprawcy, prowadzonego w związku z innym zdarzeniem, był on zobowiązany do podjęcia leczenia odwykowego, prokurator poprzestał na zastosowaniu wobec niego środków wolnościowych. Mężczyzna miał udać się bezzwłocznie na leczenie odwykowe – wyjaśnia Jacek Masztalerz.

Zastosowano wobec niego dozór policyjny dwa razy w tygodniu, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakaz zbliżania się do niej na odległość mniejszą, niż 30 metrów oraz zakaz przebywania na terenie posesji siostry. Przesłuchany mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. (iza)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!