Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Dostali pieniądze, będą komputery

› Aktualności ponad rok temu    25.11.2015
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Paweł Hubner, dyrektor biblioteki publicznej w GostyniuGostyń. Paweł Hubner, dyrektor biblioteki publicznej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu pozyskała 13 000 zł z Instytutu Książki. To dofinansowanie, otrzymane w ramach programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2015”.

Jego celem jest podniesienie standardu bibliotek publicznych, poprzez ich wyposażenie w nowoczesny sprzęt komputerowy, umożliwiający użytkownikom biblioteki korzystanie z zasobów cyfrowych, a bibliotekarzom katalogowanie zbiorów bibliotecznych i udostępnianie ich on-line. Dofinansowanie w gostyńskiej bibliotece zostanie wykorzystane na zakup 4 zestawów komputerowych.

- Kiedy przygotowywaliśmy projekt i składaliśmy nasz wniosek o dofinansowanie do Instytutu Książki, musieliśmy mieć tak zwany wkład własny w wysokości 2 000 złotych. W sumie teraz dysponujemy kwotą 15 000 złotych - mówi Paweł Hübner, dyrektor gostyńskiej biblioteki. Zapewnia, że sprzęt komputerowy został już zamówiony. - Projekt musi być zrealizowany do końca roku, środki w tym czasie też muszą być wydane - wyjaśnia dyrektor.

Więcej w bieżącym wydaniu "Życia Gostynia"

Nowy komputer? Monitor? Brak drukarki? - kupuj u najlepszych

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jack
ponad rok temu 3
Panie Pawle to mniej niż Pana pensja....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ marek
ponad rok temu 2
W sumie dobre i to bo za prl to by dostali używane książki ze zbiórki ,a tak proszę będą kompy . Brawo czekamy na nastepna inicjatywę i pomysły rządzących biblioteka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lubię czytać
ponad rok temu 1
och, to super!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji