Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online

Dożynki z motywem przewodnim. Jakie atrakcje zaplanowano?

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    14.08.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. portalu/fotomontaż

Pszczelarstwo i miód będą motywem przewodnim tegorocznych dożynek gminno-parafialnych w Pępowie. Spotkamy się na nich 25 sierpnia na stadionie sportowym. Wydarzenie poprzedzi dziękczynna msza święta w kościele.

 

W programie pokaz miodobrania, który poprowadzi Ilona Szczepańska z firmy „Pasieka”, prezentacje kulinarne lokalnych kół gospodyń wiejskich, kiermasz rękodzieła oraz pokaz KS TIGER WIELKOPOLSKA taekwondo & kickboxing. Będzie też pokaz i konkurs cieliczek, a dla koneserów dobrego jadła „patelnia obfitości” i degustacja bigosu myśliwskiego na miodzie. Gościem będzie „Biskupiański Zespół Folklorystyczny z Domachowa i Okolic”.

Gwiazdą wieczoru będzie Rudi Schubert z zespołem (godz. 20.00). O godz. 21.30 odbędzie się zabawa taneczna z zespołem Ratmix. Imprezę poprowadzi Stanisław Sielicki.

Co na dożynkach powiatowych? O tym przeczytasz TUTAJ. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!