Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Droga zostanie otwarta za kilka godzin

› Społeczeństwo 7 miesięcy temu    19.11.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Dzięczyna. Od wczoraj od 8.00 rano kierowcy muszą omijać Dzięczynę i poruszać się objazdami Dzięczyna. Od wczoraj od 8.00 rano kierowcy muszą omijać Dzięczynę i poruszać się objazdami  fot. Bogdan Bujak

Trwają ostatnie prace związane z remontem odcinka drogi w Dzięczynie. Od wczoraj kierowcy muszą poruszać się objazdami, gdyż fragment trasy jest całkowicie zamknięty dla ruchu w związku z wylewaniem dywanika bitumicznego.

Dziś wykonawca kładzie ostatnią warstwę ścieralną. Prawdopodobnie w późnych godzinach popołudniowych wznowiony zostanie normalny ruch przez Dzięczynę.

Cztaj także: jechał dostawczakiem "po pijaku"

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ słaba drogówka
  7 miesięcy temu 1
  Godzina 16:50 Droga zamknięta ! ZERO informacji o zamknięciu drogi oraz jakichkolwiek informacji o objazdach !!!! Nie każdy jest z regionu i zna drogi poboczne !!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji